Adam Zdrójkowski już od jakiegoś czasu nie ukrywa, że jest w szczęśliwym związku z piękną blondynką. Aktor po głośnym rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską przez dłuższy czas nie ukrywał, że jest singlem, a tymczasem jego była partnerka szybko znalazła szczęście u boku Jaspera Sołtysiewicza. Teraz Adam Zdrójkowski też cieszy się swoim szczęściem u boku nowej partnerki. Właśnie wrócili razem z wakacji...

Reklama

Adam Zdrójkowski wrócił z wakacji z nową partnerką

Adam Zdrójkowski ogromną popularność zdobył jako jedna z gwiazd serialu "Rodzinka.pl", który stał się trampoliną do kariery dla wielu młodych aktorów. Gwiazdor przez wiele lat tworzył związek z Wiktorią Gąsiewską, jednak ta relacja rozpadła się w atmosferze skandalu w 2021. Od tego momentu minęło już trochę czasu i wygląda na to, że aktora w końcu trafiła strzała amora i znów jest zakochany. Wybranką Adama Zdrójkowskiego jest piękna blondynka o imieniu Sandra. Para właśnie wróciła ze wspólnych wakacji... Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska broni brata, który uderzył w Adama Zdrójkowskiego: "Powód jest"

Po opuszczeniu warszawskiego lotniska para czekała na taksówkę i mieli naprawdę poważne miny. Być może zmęczenie po podróży samolotem zrobiło swoje, a może perspektywa powrotu do codziennych obowiązków sprawiła, że nie wyglądali na zachwyconych. Sami zobaczcie!

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama