Nie jest tajemnicą, że Piotr Stramowski po rozstaniu z Katarzyną Warnkę szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Aktor w ostatnim czasie jednak coraz częściej pojawia się z nową ukochaną na branżowych eventach. Teraz gwiazdor zabrał partnerkę na premierę filmową.

Reklama

Piotr Stramowski z nową partnerką na premierze filmowej

Informacje o rozstaniu Piotra Stramowskiego z Kasią Warnke pojawiły się w mediach w październiku ubiegłego roku. Niedługo potem fotoreporterzy sfotografowali aktora z nową partnerką. Wiadomo, że Natalia Krakowska jeszcze do niedawna pracowała jako scenografka i bardzo możliwe, że poznała ukochanego się podczas pracy nad którymś filmem. Choć dziś specjalnością kobiety są neurokognitywistyka i neuromarketing, to dalej przejawia zainteresowanie rynkiem filmowym. W związku z tym Piotr Stramowski zabrał ją na premierę najnowszego filmu.

Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Zobacz także: Piotr Stramowski komentuje zakrycie tatuażu przez Katarzynę Warnke: "Ten moment zostaje na zawsze"

Para w środowy wieczór 5 lipca udała się na premierę hitu "Mission Impossible: Dead Reckoning Part One" z Tomem Cruisem w roli głównej. Początkowo Piotr Stramowski pozował na ściance sam. Miał na sobie czarno-białą koszulę z krótkim rękawem w orientalne wzory, spodnie o długości do połowy łydki, sportowe buty i okulary lenonki z czerwonymi szkłami. Na pierwszy rzut oka widać, że jego stylizacja została przemyślana i robiła wrażenie.

Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Zobacz także: Piotr Stramowski z nową partnerką na premierze filmu "Pokusa". Para zadebiutowała na oficjalnej imprezie

Zobacz także

Następnie fotoreporterzy przyłapali Piotra ze swoją partnerką, kiedy trzymając się za ręce szli na seans. Natalia Krakowska na tę okazję wybrała satynową sukienkę maxi w paski, a także czarno-białe sandałki. Wydaje się, że humory im dopisywały.

Reklama

Jak oceniacie ich stylizacje?

Wojtalewicz Jarosław/AKPA
Wojtalewicz Jarosław/AKPA
AKPA/Wojtalewicz Jarosław
AKPA/Wojtalewicz Jarosław
Reklama
Reklama
Reklama