Temat macierzyństwa Natalii Siwiec pojawia się w mediach regularnie. Modelka często podkreśla, że chciałaby mieć dziecko, ale wolałaby z tym jeszcze zaczekać. Rok temu o tej porze obiecywała, że w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy rozpocznie z mężem starania o potomka. Przypomnijmy: Siwiec za dwa lata będzie mamą!

WIDEO

player placeholder

Wszystko wskazuje na to, że celebrytka nie do końca zamierza dotrzymywać obietnicy i póki co skupia się na swojej karierze. Instynkty macierzyńskie nie są jej jednak obce i uczucia może przelewać na syna swojego męża. Ostatnio modelka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Mateuszem, z którym oglądała Mundial. Mina chłopca nie pozostawia wątpliwości, że świetnie bawi się z macochą i ta dwójka ma naprawdę dobry kontakt. Może czas, aby Natalia i Mariusz postarali się o rodzeństwo...

Tak Siwiec spędza czas z pasierbem. Uroczy widok?

Zobacz także:

Zobacz: Siwiec pozazdrościła figury koleżankom. Postanowiła przejść na popularną dietę

imgTxgGGk-428ca68

img0yEose-5cdeba3