Natalia Siwiec przeszła na dietę
ONS

Siwiec pozazdrościła figury koleżankom. Postanowiła przejść na popularną dietę

Natalia Siwiec przeszła na dietę
ONS

W ostatnich miesiącach coraz modniejsze staje się zdrowe odżywianie oraz dbanie o sylwetkę. wiele gwiazd zaczyna promować taki styl życia, motywując przy okazji swoich fanów do tego, żeby również zdecydowali się na zmianę swoich przyzwyczajeń. Z pewnością największe metamorfozy, które działy się na naszych oczach dokonały się u prezenterki stacji Viva!, Kasi Kępki oraz producenta muzycznego - DJ Adamusa, kojarzonego także dzięki udziałowi w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Każde z nich zmieniło się nie do poznania za sprawą nie tylko ćwiczeń, ale także diety. Przypomnijmy: DJ Adamus schudł prawie 30 kilogramów. Jak tego dokonał?

Kolejną gwiazdą, która zdecydowała się na zmianę swojego sposobu odżywiania jest Natalia Siwiec. Modelka na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie sałatki oraz tajemniczej saszetki z napisem "3D Chili". Sprawdziliśmy o co dokładnie chodzi i jak udało nam się dowiedzieć, dieta 3D CHILI jest obecnie jedną z najpopularniejszych wśród osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy. Jej sekret polega na wykorzystaniu dobroczynnego działania przypraw, które przyśpieszają przemianę materii, a więc i proces odchudzania przebiega w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu. 

Zastanawia nas tylko jedno - czy Natalia Siwiec potrzebuje schudnąć? Przecież sylwetki może jej pozazdrościć wiele koleżanek z branży. A może to po prostu wpływ znajomości z popularną trenerką, Anną Lewandowską?

Zobacz: Nowa przyjaźń w show-biznesie: Lewandowska i Siwiec 

Siwiec wśród najseksowniejszych Polek:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04