MOZIL.JPG
ONS

Mozil wyznał, co najbardziej lubi w życiu

MOZIL.JPG
ONS
Czesław Mozil niedawno wyznał, że ubolewa, że nie jest tematem plotek. Postanowił trochę namieszać w showbiznesie i ostatnio stwierdził, że miał bardzo wiele kobiet. Teraz znów daje mediom temat, by o nim mówiono.

Za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku wyznał co najbardziej lubi. Na długiej liście nie zabrakło oczywiście seksu!

- Więc lubię was, jak i siebie. Lubi tych których nie znam i tych którzy są blisko. Lubi tych których znałem wcześniej, jak i tych których poznam jutro. Lubie grać Solo jak i z przyjaciółmi, lubię dawać wywiady, nawet jeżeli one nie są autoryzowane i plotkarze piszą bzdury. Ja sam jestem plotkarzem , więc wszystko się zgadza. Tak, lubię... seks i lubię X Factor, lubię grać a nie srać ale także odwrotnie. To jest przepiękny czas, najbardziej pracowity rok. Lubie jak nie spodziewanie płacze bo ktoś mnie wzrusza i lubię muzykę jak ona jest czysta jak i brudna. Lubie jak ludzie się łączą. Jeżeli ja mogę być kimś który łączy , to wtedy jestem najszczęśliwszym chłopczykiem na świecie. I lubię jak mogę pisać takie bzdurki w moje urodziny. NIE BĘDĘ WAS DZIELIŁ skoro jestem z uśmiechem pełnym tylko i wyłącznie przez was ! Pozdrawiam z Kijowa, Czesław (pisownia oryg.) - napisał na Facebooku Mozil. 

Urocze wyznanie, nieprawdaż?

pijavka

Więcej na temat Czesław Mozil
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09