Monika Zamachowska tłumaczy się z wpadki w programie Pytanie na Śniadanie
Newsy

Mama chorego chłopca broni Moniki Zamachowskiej. A jak sama dziennikarka tłumaczy się z wpadki?

Mama chorego chłopca broni Moniki Zamachowskiej. A jak sama dziennikarka tłumaczy się z wpadki?

Monika Zamachowska tłumaczy się ze swojej wpadki na wizji. Dziennikarka żartowała ostatnio z chorego chłopca, który zmagał się z atopowym zapaleniem skóry. Zamachowska w programie "Pytanie na Śniadanie" zadała mu pytanie, czy "nie mówią już na ciebie jaszczur?". Niezręczna sytuacja w studiu nie spodowała się internautom, którzy zarzucali Zamachowskiej brak kultury.

Gwiazda TVP w rozmowie z Faktem odpowiedziała na krytykę i wytłumaczyła, że jej syn również cierpiał na atopowe zapalenie skóry.

Mój syn Tomek przez wiele lat borykał się z atopowym zapaleniem skóry. W stresujących momentach związanych głównie z chodzeniem do szkoły miał szczególnie nasilone objawy. Wybroczyny i krostki gromadzą się w trudno dostępnych miejscach takich jak zgięcia pod kolanami. Sporo się nacierpiał. To potwornie swędzi, a nawet boli, dla dziecka to jest naprawdę okropne przeżycie- powiedziała Monika Zamachowska. Uważam, że o takich problemach trzeba szczerze rozmawiać.

Sprawę postanowiła skomentować także mama chłopca, któremu Zamachowska zadała niezręczne pytanie na wizji.

Nie rozumiem, dlaczego została za to skrytykowana. Mateusz absolutnie nie poczuł się urażony. W ogóle go to nie obeszło, nawet nie zwrócił na to uwagi. Wcale nie miał smutnej miny. Po to na ten temat rozmawiamy, by w dzieciach które zmagają z takimi problemami, zbudować na tyle silne poczucie własnej wartości, by nie czuły się zakłopotane w żadnej sytuacji - mówi w Fakcie.

Co teraz sądzicie o słowach Moniki Zamachowskiej?

 

Zobacz także: Monika Zamachowska o pracy z mężem Zbigniewem Zamachowskim: "To było wykańczające emocjonalnie"

 

Monika Zamachowska tłumaczy się z wpadki na wizji.

Dlaczego zadała nieręczne pytanie chłopcu, który zmaga się z chorobą skóry?

 

Monika Zamachowska na rozdaniu nagród Kisiela
East News
Newsy
WOW! Monika Zamachowska dawno nie wyglądała tak dobrze! Na gali pojawiła się w koronkowej sukni
WOW! Monika Zamachowska dawno nie wyglądała tak dobrze! Na gali pojawiła się w koronkowej sukni
Monika Zamachowska w marynarce
TV-Show
Wpadka Moniki Zamachowskiej na wizji! Zażartowała z chorego chłopca. Mamy wideo!
Wpadka Moniki Zamachowskiej na wizji! Zażartowała z chorego chłopca. Mamy wideo!

Monika Zamachowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie"! Dziennikarka zażartowała na wizji z chorego chłopca. Malec cierpiał na atopowe zapalenie skóry, która w czasie choroby jest nadmiernie wysuszona, a miejscami mogą pojawiać się pękające zmiany. Dzięki leczeniu, które było możliwe dlatego, że internauci zebrali potrzebne pieniądze, chłopiec może wieść lepsze życie. Już nikt nie śmieje się z niego w szkole. Cała historia była bardzo poruszająca i ciekawa. Swobodną opowieść przerwało jednak nietaktowne pytanie Moniki Zamachowskiej : "Nie mówią już na ciebie jaszczur?" Dziennikarka nie usłyszała odpowiedzi, a w studiu zapadła niezręczna cisza. Chłopiec i jego mama tylko delikatnie się uśmiechnęli. Internauci nie pozostawiają na Monice Zamachowskiej suchej nitki i wytykają jej brak kultury. Zgadzacie się?   Zobacz:  Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"​   Wpadka Moniki Zamachowskiej w "Pytaniu na Śniadanie" Internauci mocno krytykują Monikę Zamachowską  

Uśmiechnięta Zamachowska rozmawiała o Pyrkoszu w PnŚ. Fani zażenowani jej zachowaniem! "Skandaliczny brak wyczucia!"
TVP2
Newsy
Pamiętacie WPADKĘ Moniki Zamachowskiej podczas wywiadu o zmarłym Pyrkoszu? Teraz się tłumaczy! "Bzdura!"
"Przez większość czasu miałam ściśnięte gardło..."

Pamiętacie spektakularną wpadkę Moniki Zamachowskiej podczas wywiadu z aktorami "M jak miłość" tuż po śmierci Witolda Pyrkosza? Dziennikarka na antenie TVP 2 w programie "Pytanie na śniadanie" była praktycznie cały czas uśmiechnięta, zaś Lipowska i Mroczek mieli łzy w oczach, wspominając kolegę z planu "M jak Miłość". Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!   Zobacz:  Kożuchowska, Cichopek, Mroczek... Rodzina Mostowiaków wspomina zmarłego Witolda Pyrkosza   Zamachowska tłumaczy się po wywiadzie o Pyrkoszu Teraz Monika Zamachowska postanowiła ustosunkować się do mocnych reakcji widzów. Jak się tłumaczy? W rozmowie z "Faktem" powiedziała: To jakaś piramidalna bzdura . Tak się składa, że przez większość czasu miałam ściśnięte gardło i łzy w oczach  (...) Bardzo mi przykro, że właśnie teraz, gdy moje życie osobiste przestało być celem ataków ze strony mediów,  muszę walczyć z kłamstwem i manipulacją  ze strony mojego własnego środowiska - dodała Monika Zamachowska. Zobacz:  „Witek zawsze powtarzał, że będzie długo żył”. Krystyna Pytlakowska wspomina zmarłego aktora   Uważacie, że Monika Zamachowska rzeczywiście nie zaliczyła żadnej wpadki podczas wywiadu z Lipowską i Mroczkiem? A może to jednak widzowie mają rację i tłumaczenie Zamachowskiej jest bez sensu?   Zobacz wideo:   Pamiętacie te wpadkę?   Lipowska była wyraźnie wzruszona rozmową o Witoldzie Pyrkoszu.         

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner