Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS

Monika Zamachowska o pracy z mężem Zbigniewem Zamachowskim: "To było wykańczające emocjonalnie"

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS

Monika Zamachowska nienajlepiej wspomina wspólną pracę z mężem w "Pytaniu na śniadanie". Okazuje się, że prezenterka musiała... dyscyplinować Zbigniewa Zamachowskiego w  studiu. Monika Zamachowska przyznaje nawet uczciwie, że nie tęskni na pracą z mężem. Trzeba przyznać, że kiedy Zbigniew Zamachowski prowadził jeszcze "Pytanie na śniadanie" regularnie pojawiały się informacje, że wydawcy nie są z niego zadowoleni. Dlaczego było aż tak źle?

Monika Zamachowska: Musiałam przywoływać Zbyszka do porządku

W wywiadzie dla Super Expressu" Monika Zamachowska wspomina pracę z mężem tak:

To było dla mnie wykańczające emocjonalnie. Mój mąż lubi rano spać, jest nocnym markiem. Wieczorami pracuje w teatrze i po powrocie do domu trudno mu zrzucić z siebie stres, więc do późnych godzin czyta albo ogląda filmy. (...) Natomiast po takim wieczorze konieczność wstania o 5.30, przyjścia do studia i prowadzenia programu, który jest wybitnie trudnym formatem, była dla niego ciężka. Zbyszek jest osobą, która umie słuchać i lubi słuchać, więc czasem zdarzało się, że po prostu zasłuchiwał się w rozmowy. Nie przyszło mu do głowy, żeby przejść do kolejnej części programu, bo bardzo miło toczyła się rozmowa w studiu. Musiałam być osobą, która dyscyplinuje, kończy, przywołuje do porządku, a to nie jest fajna rola - ani dla kobiety, ani dla żony.

Wspólna praca Moniki i Zbigniewa Zamachowskiego od początku byłą krytykowana. Mówiono, że aktor zgodził się na to tylko z miłości do swojej żony. Bo była to wtedy para budząca wielkie emocje - pamiętacie niezwykły ślub Moniki i Zbigniewa Zamachowskich? Swego czasu mówiło się, że Monika nawet dawała Zbigniewowi Zamachowskiemu korepetycje z prowadzenia programu śniadaniowego. Ostatecznie aktor zrezygnował z tej pracy. I dobrze - my też wolimy go w filmach!

 

Nie tylko wspólna praca, ale cały związek Moniki i Zbigniewa Zamachowskich zawsze budzil duże emocje. Mówiło się nawet, że syn aktora Antoni nie chce rozmawiać z ojcem. Ale ostatnio pojawił się, gdy Zbigniew Zamachowski dostał medal w Ministerstwie Kultury.

Zbigniew Zamachowski wychodzi z Ministerstwa Kultury z żoną Moniką Zamachowską i synem Antonim

Zbigniew Zamachowski unika tematów o rodzinie, ale kiedy na łamach magazynu "Party" wyznał, że jego największym marzeniem jest wyjechać gdzieś daleko z Moniką Zamachowską. Wyznał to w wywiadzie, który Monika przeprowadziła dla Party. Ta współpraca była bardzo udana:)

EOSrizz_110715019.jpg

 

Pamiętacie ślubną okładkę Moniki Zamachowskiej w "Vivie!"...

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski na okładce Party

i wspólną z Zigniewem Zamachowskim w "Party'?

Monika Richardson na okładce Vivy Już po ślubie. Monika Zamachowska w Vivie

 

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01