Monika Kuszyńska urodziła syna Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński Monika Kuszyńska z mężem, Jakubem Raczyńskim Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej
Monika Kuszyńska urodziła syna
Pamiętacie jak się poznali?
1/6
Monika Kuszyńska urodziła syna

Monika Kuszyńska urodziła synka! 15 lutego na świat przyszedł synek znanej wokalistki oraz jej męża, Jakuba Raczyńskiego. Gwiazda ukrywała swoją ciążę - nie wiedział o niej nikt poza rodziną. Chłopiec otrzymał imię Jeremi. 

 

Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński zostali rodzicami

Monika Kuszyńska od dawna chciała być mamą. Już jakiś czas temu w wywiadach zdradziła, że widzi się w roli matki. Kiedy zaszła w ciążę, całkowicie zniknęła z życia publicznego. Dopiero jej mąż poinformował wszystkich o tym radosnym wydarzeniu!

 

Monika i Jakub Raczyński znają się od dawna - grali ze sobą w zespole Varius Manx. Monika zakochała się w nim dopiero po tragicznym wypadku, od momentu którego porusza się na wózku inwalidzkim. W 2011 roku para wzięła ślub. Gwiazda w rozmowie z VIVĄ! zdradziła, jak wiele mu zawdzięcza:

Kuba jest bardzo ważną postacią w moim życiu, ale historia, która nas łączy jest niesłychanie intymna i nie lubimy o tym mówić innym. To on stworzył mi muzyczne poczucie bezpieczeństwa. A jednocześnie jego obecność jest też dla mnie ogromnie ważna z punktu widzenia osoby, która po wypadku całkowicie utraciła swoją kobiecość. To właśnie dzięki Kubie odzyskałam ją na nowo. Trzy - cztery lata temu nie uwierzyłbym, że kiedykolwiek coś takiego głośno powiem. Z drugiej strony ja mam specyficzny charakter, nie jestem ckliwa. Dla mnie znacznie więcej znaczą czyny niż słowa, a jednak przy Kubie doceniłam wartość słów: jesteś piękna, kocham cię. Każdego dnia od nowa budowały moją wiarę w siebie i moją kobiecość. - mówiła jakiś czas temu wokalistka.

Zobacz także: Czy poród boli? Dlaczego rodzenie boli?

 

Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej?

Kim jest Jakub Raczyński? Mąż gwiazdy jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Był saksofonistą w zespole Varius Manx był w latach 2001- 2005. W 2003 roku otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana. To on skomponował utwór "In the Name of Love", z którym Monika reprezentowała nas na Eurowizji 2015.  Był również menadżerem Moniki, ale po jej występie na festiwalu, zrezygnował z tej funkcji. 

 

 

Zobacz: „Nie umiem się zmierzyć z wizerunkiem seksbomby” Monika Kuszyńska żałuje rozbieranych sesji sprzed lat

2/6
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński

W 2013 Monika Kuszyńska i Jakuba Raczyński otrzymali Srebrne Jabłko – nagrodę przyznawaną „Najwspanialszym polskim parom” w plebiscycie czytelników miesięcznika „Pani”. 

3/6
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński

Monika i Jakub wzięli ślub w 2011 roku. 

4/6
Monika Kuszyńska z mężem, Jakubem Raczyńskim
5/6
Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej
6/6
Kim jest mąż Moniki Kuszyńskiej