Marka modowa Muses klapa?

Modowa marka Nataszy Urbańskiej to klapa? Jej firma splajtowała? Mamy mocny komentarz gwiazdy!

Marka modowa Muses klapa?

Czy modowa marka Nataszy Urbańskiej "Muses" okazała się porażką? Ostatnio w mediach pojawiły się właśnie takie informacje. Według plotek, ubrania sprzedawały się bardzo słabo, a sama aktorka ciągle ponoć spłaca kredyt, który wzięła na rozkręcenie biznesu. Jaka jest prawda? Mamy komentarz gwiazdy w tej sprawie! 

Marka Nataszy Urbańskiej klapą?

Otrzymaliśmy krótkie, ale treściwe oświadczenie od Nataszy Urbańskiej. Artystka zapewnia, że jej marka ma się świetnie, ciągle się rozwija, a ubrania sprzedają się dobrze:

Marka MUSES ma się świetnie. Przez ostatnie lata dojrzewała, zostały podjęte rozsądne decyzje , dzięki temu pracuje przy niej więcej osób w pełni świadomych rynku i mody. Jestem szczęśliwa, że zrobiliśmy kolejny lookbook do nowej kolekcji lato 2017. Muses to solidna marka, która ma swojego klienta. Organizujemy pokazy co sezon , nie inwestujemy w nachalną reklamę, bo marka na siebie zarabia, a przez lata zdobyła silne zaufanie na rynku. Mamy śmiałe plany na przyszłość i nie zamierzamy się zatrzymać !Wszystkie zarzuty, że marka jest porażką są bezpodstawne i krzywdzące! Zapraszam do zapoznania się z nową kolekcją na stronie www.muses.pl !!

Kibicujecie Nataszy Urbańskiej?

Zobacz: Natasza Urbańska wróciła z nowym teledyskiem! Lepszy niż "Rolowanie"?

Marka modowa Nataszy Urbańskiej splajtowała?

 

Marka modowa Nataszy Urbańskiej splajtowała?

 

Marka modowa Nataszy Urbańskiej porażką?

Więcej na temat Natasza Urbańska
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49