Poddani od dnia śmierci królowej Elżbiety II codziennie donoszą bukiety kwiatów pod Pałac Buckingham. Podobna sytuacja miała miejsce po tragicznym wypadku, w którym zginęła księżna Diana. Tym razem jednak wiązanek jest zdecydowanie mniej. Niektórzy zaczęli spekulować, że to pewnie dlatego, że księżna Diana była bardziej lubiana niż królowa Elżbieta II! Prawda jednak jest zupełnie inna...

Reklama

Zobacz także: Sekretne sygnały królowej Elżbiety II! Jej czarna torba miała symboliczne znaczenie

Kwiaty pod Pałacem Buckingham po śmierci królowej Elżbiety II

Zarówno wypadek samochodowy, w którym zginęła księżna Diana w 1997 roku, jak i niedawna śmierć królowej Elżbiety II wywołały wiele emocji wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Oba wydarzenia spowodowały, że pod bramą Pałacu Buckingham pojawiło się mnóstwo kwiatów, świec, ozdób, a nawet pamiątkowych kart z prywatnymi wyrazami wdzięczności od poddanych. Według wyliczeń brytyjskiej prasy, po śmierci księżnej Diany fani brytyjskiej rodziny królewskiej złożyli ponad 60 milionów kwiatów!

Reklama

Teraz jednak fani zauważyli, że po śmierci królowej Elżbiety II bukietów jest znacznie mniej. Wydawać by się mogło, że w takim razie większym uznaniem i popularnością cieszyła się pierwsza żona króla Karola III. Prawda jest jednak inna. Angielskie media nie mają wątpliwości, że liczba złożonych kwiatów po śmierci królowej Elżbiety II będzie taka sama, albo nawet większa! Dlaczego zatem teraz wydaje się, że jest ich niezbyt wiele? Odpowiedź jest prosta, a poznacie ją oglądając nasze wideo powyżej!

AP/Associated Press/East News
Reklama
Reklama
Reklama