Życie królowej Elżbiety II kryje wiele tajemnic i większość z nich pewnie nigdy nie wyjdzie na jaw. Niektóre jednak zostały odkryte jeszcze za życia brytyjskiej monarchini, dzięki historykom. Jednym z nich jest sekret torebki, z którą królowa Elżbieta II nigdy nie rozstawała się podczas oficjalnych spotkań. Wiemy dlaczego!

Reklama

Sekret torebki królowej Elżbiety II

Odejście królowej Elżbiety II pogrążyło w smutku nie tylko Brytyjczyków, ale też fanów brytyjskiej rodziny królewskiej z całego świata. Ostatnie dni to czas żałoby, zadumy, ale także wyjątkowych wspomnień o brytyjskiej monarchini. A tych jest naprawdę mnóstwo - w końcu królowa Elżbieta II zasiadała na tronie przez 70 lat.

Każdy, kto uważnie śledził losy brytyjskiej monarchini z pewnością wie, że podczas oficjalnych wyjść królowa nigdy nie rozstawała się z torebką. Zazwyczaj była ona niewielkich rozmiarów, w kolorze czarnym. Jak się okazało, dzięki niej królowa Elżbieta II mogła wysyłać sygnały, np.: w sytuacji, gdy chciała zakończyć spotkanie! Jak to dokładnie wyglądało? Wszystkiego dowiecie się z wideo powyżej!

Reklama

Zobacz także: Król Karol III, księżniczka Anna, książę Edward i książę Andrzej podążają za trumną Elżbiety II. ZDJĘCIA

REX Shutterstock/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama