Leszek Miller opowiedział o swojej znajomości z Mariolą Bojarską-Ferenc. Polityk w rozmowie z Party.pl przyznał, że już od wielu lat kibicuje słynnej trenerce fitness i chętnie spotyka się z nią i jej mężem w... kuchni! Leszek Miller nie ukrywa, że uwielbia potrawy przygotowywane przez Mariolę Bojarską-Ferenc i zapewnia, że gdyby tylko otworzyła własną restaurację, z pewnością byłaby hitem. 

Znam panią Bojarską od niepamiętnych czasów i z sympatią śledzę jej poczynania, a też od czasu do czasu spotykamy się z nią i jej mężem w jej kuchni. No i tam już jest szaleństwo kulinarne. I z tej strony też panią Mariolę dobrze znam - przyznał Leszek Miller. Kuchnia jest wyborna. Gdyby pani Mariola kiedyś otworzyła jakąś restaurację, to na pewno cieszyłaby się olbrzymim powodzeniem.

Polityk był jednym z gości na spotkaniu autorskim najnowszej książki Marioli Bojarskiej-Ferenc: "Życie ma smak". Co jeszcze w rozmowie z Party.pl powiedział Leszek Miller? Jakie dania przygotowuje dla niego Mariola Bojarska-Ferenc? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Leszek Miller o stroju Dody podczas gali z prezydentem: "Przecież nikt normalny nie..."

 

Leszek Miller opowiedział o znajomości z Mariolą Bojarską-Ferenc.

Leszek Miller na festiwalu Dwa Teatry w Sopocie
Akpa

 

MAriola Bojarska-Ferenc uwielbia gotować!

Mariola Bojarska-Ferenc w kozakach

Więcej na temat Leszek Miller