Michał Wiśniewski w rozmowie z mediami skomentował ciążę swojej żony. Lider zespołu "Ich Troje" już wkrótce po raz szósty zostanie ojcem - będzie to drugie dziecko, które jest owocem jego związku z Polą Wiśniewską. Para przekazała ostatnio radosną wiadomość i zdradziła, że niedługo na świecie pojawi się ich kolejna pociecha. Jak komentuje to Michał Wiśniewski?

Reklama

Pola i Michał Wiśniewscy znów zostaną rodzicami

Lider zespołu "Ich Troje" ma ogromne powody do radości. Zaledwie kilka tygodni temu Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska wzięli drugi ślub i świętowali 50. urodziny artysty. Zakochani pochwalili się zdjęciami z uroczystości, a fani zwrócili uwagę na brzuszek żony Michała Wiśniewskiego. Internauci pytali wówczas, czy Pola Wiśniewska jest w ciąży, ale para nie odpowiedziała. Teraz jednak potwierdziły się podejrzenia fanów, a Pola i Michał Wiśniewscy oficjalnie ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Michał Wiśniewski w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl przyznał, że ciąża była planowana. Lider "Ich Troje" nie ukrywa swojego szczęścia.

Czuje się cudownie. Dziękuję. Mówię w skrócie, ponieważ będzie to dla nas numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmy- wyznał Michał Wiśniewski.

Zobacz także: Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Co słychać u jego pozostałych dzieci?

Michał Wiśniewski zdradził przy okazji, jak czuje się jego ciężarna żona.

Zobacz także

Pola czuje się dobrze, świetnie. Pierwszy trymestr jest ciężki głównie dla męża (śmiech)- wyznał dla serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Artysta wyznał również, że cała rodzina cieszy się razem z nimi, a ich starsze dzieci już im pogratulowały.

Tworzymy dużą rodzinę, która się szanuje i kocha- powiedział Michał Wiśniewski.

Zobacz także: Żona Michała Wiśniewskiego pokazała szokującą wiadomość od internauty!

VIPHOTO/East News

Michałowi Wiśniewskiemu i jego żonie jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że niektórzy internauci uważają, że para czeka na narodziny córki. Ich zdaniem Pola i Michał Wiśniewscy mieli zdradzić płeć dziecka podczas ogłaszania radosnej nowiny. Pod wpisem pary pojawił się bowiem hasztag Cloè, co fani odebrali jako imię dla dziewczynki.

Reklama

Zobacz także: Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Pola Wiśniewska jest w kolejnej ciąży

Reklama
Reklama
Reklama