Żona Michała Wiśniewskiego podgrzała atmosferę na Instagramie. Pola Wiśniewska podczas relacji na InstaStories opublikowała zdjęcie pozytywnego tekstu ciążowego i pokazała, jak zareagował na niego lider "Ich Troje". Komentarz Michała Wiśniewskiego to prawdziwy hit. Sprawdźcie, co napisał do swojej żony.

Reklama

Michał Wiśniewski komentuje pozytywny test ciążowy swojej żony

Michał i Pola Wiśniewscy już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Para doczekała się dwóch synów, ale Pola i Michał mają również dzieci z poprzednich związków. Pociechy lidera zespołu "Ich Troje" i jego piątej żony pojawiły się na świecie w styczniu 2021 roku i w maju br. Co ciekawe, teraz żona Michała Wiśniewskiego podczas relacji na InstaStories opublikowała zdjęcie pozytywnego testu ciążowego...

Pola Wiśniewska nie ogłosiła jednak ciąży, ale wspominała wyjątkowy moment sprzed roku kiedy dowiedziała się, że za kilka miesięcy urodzi małego Noela Cloé . Michał Wiśniewski od razu zareagował.

Zobacz także: Żona Michała Wiśniewskiego nagrała, co on robi wieczorami. Niemożliwe, co słychać w tle

Instagram@wisniewska_pola

Pola Wiśniewska podczas relacji w sieci pokazała, co napisał do niej mąż kiedy zobaczył na Instagramie zdjęcie sprzed roku. Okazuje się, że Michał Wiśniewski w pierwszej chwili pomyślał, że po raz kolejny zostanie ojcem.

Zobacz także

Już myślałem, że znowu... ????????❤️- skomentował lider "Ich Troje".

Zobacz także: Tak wyglądały kulisy koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Co działo się poza kamerami?

Instagram @wisniewska_pola
Reklama

Śledzicie losy Poli i Michała Wiśniewskich za pośrednictwem Instagrama? Przypominamy, że ostatnio żona Michała Wiśniewskiego ujawniła, co nocą dzieje się w ich domu.

Instagram@wisniewska_pola
Instagram @m_wisniewski1972
Reklama
Reklama
Reklama