Michał Szpak oburzony słowami Cezarego Pazury
ONS
Newsy

Szpak atakuje Pazurę: Kretyńskie poczynania, debilne przemówienia!

Wokalista mocno się wkurzył

Cezary Pazura ostatnio coraz mniej gra w filmach czy serialach, ale nie ograniczył swej obecności w mediach do zera. Jakiś czas temu wraz z żoną pojawił się na Uniwersytecie Opolskim w roli wykładowcy, a od czasu do czas komentuje wszystko, co się wydarzy w Polsce i na świecie. Ostatnio nie spodobał mu się atak na narodowców blokujących odbudowanie słynnej, warszawskiej tęczy. Przypomnijmy: Pazura przeciwny odbudowaniu tęczy. Popiera Narodowców: Dlaczego są pałowani?

W swoim oświadczeniu aktor stwierdził, że protestujący mieli całkowite prawo, by blokować jej odbudowanie. Ubolewał również, że tęcza straciła swoje pierwotne znaczenie i stała się symbolem homoseksualistów. Na ostre słowa Cezarego natychmiast zareagowali internauci, którzy podzielili się w opinii na ten temat. W opozycji do Pazury zdecydowanie stanął wokalista, Michał Szpak, który jest wprost oburzony słowami aktora. Na swoim Facebooku dość ostro skrytykował jego oświadczenie:
 

Żyjemy w kraju absurdu , straszne ze zwykła tęcza jest w stanie skłócić naród a co gorsze doprowadzić do tak kretyńskich poczynań jak jakies chore homofobiczne wiece wygłaszanie debilnych przemówień. A co gorsze ludzie którzy wydawało by sie sa inteligentni szczepią sobie język na poczet tolerancji . Przerażający obraz Polski w świecie ... - pisze Szpak (pisownia oryginalna)

Przyznajemy, że to naprawdę mocna odpowiedź. Po której stronie jesteście?

Zobacz: Szok! Michał Szpak został ZAATAKOWANY NOŻEM
 Cezary Pazura z żoną na premierze filmu:

Pazura skomentował odbudowę tęczy
ONS
Newsy
Pazura przeciwny odbudowaniu tęczy. Popiera Narodowców: Dlaczego są pałowani?
Aktor skomentował ostatnie zamieszki

Cezary Pazura ograniczył jakiś czas temu swoją medialną działalność. Aktor raczej nie udziela zbyt wielu wywiadów, a jego interesami zajęła się żona. Czasem jednak pozwoli sobie na komentarz odnośnie aktualnych wydarzeń ze świata polityki czy show-biznesu i trzeba przyznać, że bywają to słowa naprawdę zaskakujące. Przypomnijmy: "Dobrze, że Szulim dostała z liścia od Dody!" Tym razem gwiazdor postanowił wypowiedzieć się na temat odbudowy tęczy na Placu Zbawiciela w Warszawie. Kilka dni temu ruszyły prace renowacyjne instalacji, która kilka miesięcy temu została podpalona podczas demonstracji. Niestety, odbudowa tęczy została zakłócona przez grupę około 30 narodowców, którzy próbowali zablokować prace montażowe. Na miejsce została wezwana policja i doszło do kilku przepychanek. Pazura jest jednak zdania, że protestujący mieli prawo blokować odbudowę tęczy.   Na Placu Zbawiciela w Wwie miały się rozpocząć prace renowatorskie słynnej tęczy, która to z kształtu samego ma ŁĄCZYĆ dwa skrajne brzegi. Niestety prace się nie rozpoczęły, bo grupa osób , którzy na ten symbol w tym miejscu się nie zgadza, nie dopuściła do rozpoczęcia prac. Były okrzyki, przepychanki, nawet zatrzymano dwadzieścia kilka osób. Bo oni sobie tej tęczy nie życzą! Wniosek: są tacy , którzy sobie życzą i są tacy którzy sobie nie życzą. Pytanie: dlaczego jedni są pałowani przez Policję i zatrzymywani , a inni nie? Czy to znaczy, że ja muszę się w przyszłości godzić na WSZYSTKO na co się inni zgadzają, czy będę miał prawo mieć swoje zdanie? Czy nie przypłacę tego zdrowiem i więzieniem? - pyta na swoim Facebooku. Pazura dodaje też, że losy tęczy są mu wprawdzie obojętne, ale ubolewa nad tym, iż symbol ten został przywłaszczony przez homoseksualistów, co prowadzi do podziałów i konfliktów.   Szczerze mówiąc, to ta tęcza...

Klata Cezarego Pazury
Facebook
Newsy
Pazura ma już ponad 50 lat, a ciało młodego boga. Pochwalił się półnagim zdjęciem z siłowni
Edyta to prawdziwa szczęściara

Ostatnio mniej słyszy się o aktorskich popisach Cezarego Pazury , a więcej o jego kontrowersyjnych wypowiedziach czy słynnej aferze z seks-taśmą, którą kilka miesięcy temu żyły wszystkie tabloidy. Ostatnio aktor "wsławił" się dość niefortunną wypowiedzią o warszawskiej tęczy. Przypomnijmy: Pazura przeciwny odbudowaniu tęczy. Popiera Narodowców: "Dlaczego są pałowani?" Gwiazdor dba też mocno o kontakt z fanami, który utrzymuje oczywiście za pośrednictwem Facebooka. Wczoraj na jego profilu pojawił się dość nieoczekiwany wpis, opatrzony w dodatku stosownym zdjęciem. Pazura pochwalił się wizytą na siłowni i zachęcał innych mężczyzn do ćwiczeń, załączając do tego zdjęcie swojej imponującej muskulatury. Nadmienił też, że ćwiczy zgonie z zaleceniami... Anny Lewandowskiej , prywatnie dobrej koleżanki jego żony. Warto pamiętać, że aktor skończył już 51 lat, a ciała mogą mu pozazdrościć dużo młodsi koledzy. Ciekawe, co na to Michał Piróg ? Jeszcze niedawno współczuł młodszej żonie Cezarego... Zobacz: "Dzięki Panie, że dałeś jej emeryta!"   Cezary Pazura z żoną na premierze:

Pazura broni profesora Chazana
ONS
Newsy
Pazura broni lekarza, który odmówił aborcji. Jego wpis wywołał burzę
Aktor nie przebiera w słowach

Cezary Pazura upodobał sobie ostatnio działalność publicystyczną, którą uprawia głównie na swoim oficjalnym koncie na Facebooku, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie. Często prowadzi to do dość groteskowych wniosków i wypowiedzi. Przypomnijmy: Pazura przeciwny odbudowaniu tęczy. Popiera Narodowców: "Dlaczego są pałowani?" Od kilku dnia media żyją sprawą profesora Chazana , który odmówił aborcji kobiecie w sytuacji, w której była już pewność, że dziecko umrze od razu po narodzinach, w dodatku ze zdeformowaną czaszką i ciałem. Profesor nie zgodził się na zabieg powołując się na klauzulę sumienia, co wzbudziło lawinę komentarzy i krytyki. I to właśnie w jego obronie postanowił stanąć wspomniany Pazura, który wystosował bardzo długiego posta, gdzie rozprawia się z przeciwnikami decyzji lekarza.   Wczoraj w jednej z telewizji usłyszłem jako pierwsze doniesienie tej stacji, że Profesor złamał prawo! To sprowokowało mnie do napisania tego tekstu. Hola, hola! To chyba nie jest jednoznacznie rozstrzygnięte, bo nie ma stanowiska Naczelnej Rady Lekarskiej, czy nie daj Boże Prokuratury! To ewidentne nadużycie. Doniesienie to jednak miało na celu zdyskredytowanie autorytetu Profesora i od początku postawienie go w niekorzystnym świetle. Czysta manipulacja! Zastanawiam się o co ten cały rwetes? Pamiętam jak w szkole rodzenia parę lat temu na jednych z zajęć Położna opowiadała nam historie o matkach, które decydowały siię na poród w identycznych okolicznościach, żeby potem móc pożegnać się ze swoim dzieckiem i godnie je pochować. Pamiętam, że wzbudziło to w nas niezwykły szacunek dla heroizmu i człowieczeństwa tych kobiet. Teraz Profesor Chazan, który odmawia aborcji i proponuje kobiecie i jej dziecku opiekę jest odsądzany od czci i wiary. Zarzut, że nie wskazał kogoś kto takie zabiegi...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner