Piróg naśmiewa się z Wolińskiego
AKPA

Piróg o Wolińskim: Jest niewinnie głupiutki. Taka męska Paris Hilton

Piróg naśmiewa się z Wolińskiego
AKPA

Ludzie uwielbiają czytać i słuchać kąśliwości gwiazd w stosunku do innych kolegów z branży. Tym samym rubryki, w których ikony stylu oceniają stylizacje aktorek czy piosenkarek z czerwonych dywanów cieszą się ogromną popularnością.

W najbliższym odcinku programu Polsat Cafe "Gwiazdy na dywaniku" obok Joanny Horodyńskiej pojawi się Michał Piróg. Tancerz postanowił ocenić stylizację Dawida Wolińskiego z ostatniego pokazu Vistuli. Juror "You Can Dance" nie szczędził słów krytyki projektantowi.

- Dawid jest narcyzem. Jest tak niewinnie głupiutki w tym narcyzmie, że ja mu wybaczam,  że sobie założył takie rzeczy. To jest adekwatne do jego wizerunku, tego co mówi. Ta  naiwność, pustka amerykańska wiąże się z tym stylem nie boląc innych. Bo to jest  autentyczne. Męska Paris Hilton. Ma się świecić, ma być na bogato. To się broni jak się  bronią wszystkie ubrania na lalce Barbie. To jest taka konwencja Dynastii.


Horodyńska po części zgadza się z opinią Piróga:

- Dawid szuka jakichś nowych rozwiązań. Znudziły mu się te matowe tkaniny i próbuje pójść  o krok dalej. Poza tym Dawid ma wrodzoną umiejętność stosowania na sobie wszystkiego co jest dostępne. On sobie nie zdaje sprawy, że to jest śmieszne.


Jak widać Michał nie przepada chyba za Wolińskim. Najpierw na Facebooku postanowił parodiować fotki projektanta z windy, a teraz jeszcze publicznie mówi o nim, że jest głupiutki. Myślicie, że będzie wojna?

Zobacz: Zdjęcia w windzie ogarnęły Instagram. Woliński wprowadził nowy trend

Woliński kusi w tropikach mokrą klatą:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00