Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Michał Figurski prowadzi samochód
Newsy

Michał Figurski już jeździ samochodem. Ale pełnej sprawności jeszcze nie odzyskał. Jak sobie radzi?

Michał Figurski już jeździ samochodem. Ale pełnej sprawności jeszcze nie odzyskał. Jak sobie radzi?
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Szpak o zwycięstwie Michała Szpaka na Eurowizji 2016
Newsy
Michał Figurski gratuluje Szpakowi zwycięstwa na Eurowizji! O co chodzi?!
Michał Figurski gratuluje Szpakowi zwycięstwa na Eurowizji! O co chodzi?!

Michał Figurski na swoim profilu na Facebooku pogratulował Michałowi Szpakowi zwycięstwa na Eurowizji 2016! O co chodzi? Dziennikarz wytłumaczył się, że chciał być pierwszym, który to zrobi. Na jego post szybko zareagował Artur Orzech, znawca wieloletni i komentator konkursu.   Michał Figurski gratuluje Szpakowi zwycięstwa na Eurowizji! We wtorek mogliśmy oglądać pierwszy półfinał na Eurowizji 2016. Michał Szpak wystąpi już w czwartek, podczas drugiego półfinału. Michał Figurski gratuluje mu jednak już teraz: Do Michała Szpaka: drogi Michale. Z ogromna radością przyjąłem informacje o Twoim zwycięstwie w tegorocznym konkursie Eurowizji. Wygrałeś bo nie udajesz nikogo tak jak Twoi liczni poprzednicy, nie wstydzisz sie śpiewać i nie boisz sie być pretensjonalnym bo wiesz ze talent Cie zawsze usprawiedliwia. Wielu "artystów w Polsce" o tym zapomina i dlatego Twoj występ okazał sie zwycięskim. Gratuluje! - pisze Michał Figurski (pis. oryginalna). Na jego post zareagował Artur Orzech, dziennikarz TVP, który komentuje Eurowizję od lat. Gdzie Szpak napisał że wygra Eurowizję? - zapytał tajemniczo Orzech. W dyskusję włączyli się również inni dziennikarze. Michał w końcu zaapelował: Dajcie spokój. Myślałem ze mój comment pod postem wyjaśnia wszystko ale chyba drukowanych zabrakło......... Oby Michał Figurski rzeczywiście był pierwszy w składaniu gratulacji Michałowi Szpakowi!   Zobacz: Mamy nagranie z próby Michała Szpaka na Eurowizji! Jak mu poszło?         Czy Michał Szpak wygra Eurowizję?

TYLKO U NAS: Michał Figurski ma romans ze znaną dziennikarką?! Zdradził nam prawdę! "Zazdrość była!"
EastNews
Newsy
Michał Figurski planuje ślub ze swoją partnerką?! Jest komentarz menedżerki
Michał Figurski planuje ślub ze swoją partnerką?! Jest komentarz menedżerki

Michał Figurski przygotowuje się do ślubu! Menedżerka dziennikarza w rozmowie z jednym z tabloidów zdradziła właśnie, kiedy odbędzie się planowana uroczystość. Media już od kilku miesięcy donoszą, że Michał Figurski odnalazł szczęście u boku swojej koleżanki, Magdaleny Kasperowicz, która również jest dziennikarką. Okazuje się, że para ma wobec siebie poważne plany! Dziennik "Fakt" informował, że Michał Figurski oświadczył się swojej partnerce - teraz przyszła pora na  ślub!   Michał Figurski planuje ślub! Michał Figurski i Magdalena Kasperowicz, według doniesień tabloidu, wezmą ślub już w 2018 roku. Informacje Faktu potwierdziła menedżerka dziennikarza.  Ślub będzie w przyszłym roku  - zapewnia w "Fakcie" menedżerka Figurskiego. Według doniesień medialnych narzeczeni planują kameralną uroczystość na której pojawią jedynie ich najbliżsi.  On ciągle podkreśla, że lubi domowe zacisze i spokojne popołudnia z ukochaną, żadne bale już mu nie głowie- zdradza informator tabloidu.  Michałowi Figurskiemu i jego narzeczonej gratulujemy!    Zobacz także:  Michał Figurski o walce z chorobą, niemocą i losem. Dziennikarz skandalista wydaje książkę   Michał Figurski planuje ślub ze swoją partnerką.    Dziennikarz oświadczył się Magdalenie Kasperowicz.

Michał Figurski
ONS
Newsy
Michał Figurski pojedzie na rehabilitację do nowej kliniki. Pomogli... była żona i przyjaciele!
Michał Figurski pojedzie na rehabilitację do nowej kliniki. Pomogli... była żona i przyjaciele!

Michał Figurski zapowiadał jeszcze w kwietniu, że wraca do pracy. Ale chyba będzie musiał zmienić plany. Jak dowiedziało się Party.pl,  Michał Figurski rozpocznie niebawem dalszą rehabilitację po wylewie. Jego była żona Odeta Moro z przyjaciółmi zorganizowała akcję pomocy dla niego w dniu otwarcia nowej kliniki TriVita w Bielsku Białej! Ośrodek zajmuje się nowoczesną rehabilitacją. Na otwarcie, oprócz Odety Moro - znanej dziennikarki telewizyjnej, przyszli przyjaciele Figurskiego - same wielkie gwiazdy, wśród nich: Anna Guzik, Magda Steczkowska, Piotr Kupicha, Rafał Rutkowski, Piotr Świerczewski, Adam Sobierajski czy zespół Piersi.   Michał Figurski podziękował swojej ekipie.     Napisał na swoim Facebooku: "Mój gang darczyńców! Kocham Was wszystkich razem i każdego z osobna. Dziękuję". Gwiazdy chętnie pozowały z voucherami, które otrzymały od kliniki, które trafią teraz do Michała. I dzięki którym zacznie kolejny etap rehabilitacji. Wszystko za sprawą Odety, która otrzymała propozycję od kliniki, aby przyjechać na jej otwarcie i za to miała dostać voucher na 10 tys. zł do wykorzystania. Moro stwierdziła, że odda to Michałowi. A w trakcie rozmów okazało się, że może przyjechać więcej gwiazd i w zamian za pokazanie się na otwarciu również dostaną voucher na taką kwotę. Przyjaciele Odety i Michała szybko zwarli szeregi i przyjechali. A wszystkie ich bony dostanie Michał Figurski w poniedziałek (16 maja) w swoje urodziny! Piękny gest. To oznacza jednak, że  Michał Figurski nie wróci raczej w maju do pracy - jak mówił jeszcze niedawno w wywiadzie dla magazynu "Flesz". Teraz przez dwa miesiące będzie mógł się rehabilitować w nowoczesnej klinice dzięki przyjaciołom.   Zobacz także: Michał Figurski w pierwszym wywiadzie po wylewie: “Na szczęście przeżyłem, choć było...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner