Michał Figurski wrócił do telewizji po dłuższej przerwie i został prowadzącym program "Temptation Island Polska", który konkuruje z "Love Island" i nowym programem Dody "Doda. Dream Show". Dziennikarz nie ukrywa, że jego ścieżki zawodowe zetknęły się z Dodą. A jak ocenia artystkę i jej nowy program? To trzeba usłyszeć!

Reklama

Michał Figurski szczerze o Dodzie i jej reality show

Michał Figurski zapytany przez reporterkę Party.pl Urszulę Grabowską o najnowszy program Dody wprost ocenił artystkę. Dziennikarz i prowadzący program "Temptation Island Polska" mówi wprost:

Jakkolwiek ją ocenić jest to artystka wielkiego formatu - powiedział już na wstępie Michał Figurski i dodał: Dziewczyna, która osiągnęła absolutnie wszystko zupełnie sama. Doda zaczynała w czasach,. kiedy nie działali wielcy menadżerowie, chociaż wiele osób jej pomagało. Dzisiaj jest trochę inaczej. dzisiaj scenariusz kariery często jest napisany przez wielkie wytwórnie, przez menadżerów, przez media, natomiast ta dziewczyna sama sobie napisała każdy scenariusz i to jest niesamowite. Myślę, że o tym jest ten program.

Zobaczcie całą rozmowę z Michałem Figurskim na temat Dody i jej najnowszego programu. Spodziewaliście się takiej oceny?

Zobacz także: Wiadomo, co zaszkodziło związkowi Dody i Dariusza Pachuta. Wokalistka wyznała prawdę

PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama