Michał Figurski potwierdził rozstanie z partnerką
ONS
Newsy

Partnerka zostawiła Michała Figurskiego? Jest komentarz dziennikarza!

Partnerka zostawiła Michała Figurskiego? Jest komentarz dziennikarza!

Michał Figurski został porzucony przez swoją partnerkę? Dziennikarz skomentował sensacyjne doniesienia jednego z tabloidów, który sugeruje, że Jagna Błażejewska odeszła od sparaliżowanego narzeczonego. Figurski odniósł się do plotek na swój temat i zamieścił emocjonalny wpis na Facebooku.

Okazuje się, że Michał Figurski i Jagna Błażejewska rzeczywiście nie są już parą - jednak ich rozstanie nie wyglądało tak jak to przedstawiły portale, cytujące tygodnik "Twoje Imperium".

Niestety ostatnimi czasy mój profil służy do dementowania plot na swój temat ale obiecuje wkrótce odejść od tej żenujacej konwencji - zaczyna na wstępie Michał Figurski i przytacza dzisiejsze tytuły portali plotkarskich (pisownia oryginalna). "szok! Narzeczona zostawiła sparaliżowanego Figurskiego! Faktycznie szok bo:1/ nie narzeczona bo ślub nieplanowany,, 2/ nie zostawiła tylko po ludzku jak setki innych par sie rozstali, nie sparalizowanego/ pisze na stojąco/. Dalej tez same łgarstwa powtarzane setki raz.. Przepraszam ze Was ściągam w moje prywatne rewiryale dla dobra mojego dziecka chciałbym raz na zawsze sprostować ze nie porzuciłem mojej rodziny dla nikogo a opisywane powody rozpadu mojego małżeństwa sa perfidna insynuacja oraz pozostają do prywatnej wiadomości mojej oraz byłej małżonki. Tradycyjnie z wyrazami szacunku. Mf

Miejmy więc nadzieję, że tym wpisem Michał Figurski utnie wszelkie spekulacje na temat rozstania i dziennikarz będzie mógł się skupić na walce o zdrowie i jak najszybszy powrót do pracy - co ostatnio sam zapowiedział.

 

Michał Figurski dementuje plotki na swój temat.

Dziennikarz przyznaje, że rozstał się z partnerką - Jagną Błażejewską.

Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego
ONS
Newsy
Figurski rozstał się z dziewczyną... a Wojewódzki go wyśmiewa: "Zostawiła sparaliżowanego dziennikarza"
Figurski rozstał się z dziewczyną... a Wojewódzki go wyśmiewa: "Zostawiła sparaliżowanego dziennikarza"

Kuba Wojewódzki żartuje z rozstania Michała Figurskiego i jego dziewczyny, Jagny Błażejewskiej. Gwiazdor TVN w swoim felietonie w tygodniku "Polityka" skomentował doniesienia medialne o koledze z show-biznesu, który znowu jest singlem . Wojewódzki, który jeszcze kilka miesięcy temu dopingował dziennikarza w walce o zdrowie , tym razem nie ma dla niego litości. Showman komentuje rozstanie Figurskiego z Błażejewską, żartując z jego stanu zdrowia. Co napisał? Szok. Jak doniosły media, partnerka Michała Figurskiego, Jagna Błażejewska, zostawiła sparaliżowanego dziennikarza, najpewniej zabierając mu rozrusznik serca i sztuczną nerkę. Znając Michała, to on nie odszedł pierwszy tylko dlatego, że nie mógł się ruszać - żartuje Kuba Wojewódzki. Czy Michał Figurski obrazi się na swojego kolegę z show-biznesu? Dziennikarz już raz udowodnił, że ma ogromny dystans do żartów na swój temat. W czasie słynnego już roastu Kuby Wojewódzkiego komicy występujący w kontrowersyjnym show wyśmiewali wylew Figurskiego. Po wielu krytycznych komentarzach na temat zachowania uczestników programu w ich obronie stanął sam Michał Figurski, który zapewnił, że nie czuje się urażony.   A Waszym zdaniem,  Kuba Wojewódzki przesadził żartując z rozstania i kłopotów ze zdrowiem Michała Figurskiego ?   Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego. Czy dziennikarz mu odpowie?

Związek Michała Figurskiego i Jagny Błażejewskiej
ONS
Newsy
Figurski z dziewczyną na salonach zrobili furorę. Kim jest jego młodsza o 16 lat partnerka?
Świetnie się dogadują

Ostatnio Michał Figurski i Kuba Wojewódzki pojawili się w sądzie, aby ponownie zeznawać na temat głośnego skandalu z Ukrainkami, który wywołali na antenie radia. Król TVN pochwalił się ich wspólnym zdjęciem. Zobacz:  Wojewódzki pokazał zdjęcie z Figurskim z sądu. Wraca głośny skandal z Ukrainkami Wokół Figurskiego zrobiło się znowu głośno przy okazji premiery filmu "Disco Polo", gdzie miał swój mały epizod. Dziennikarz pojawił się tam z nową, młodszą o 16 lat ukochaną, z którą do tej pory raczej się ukrywał. Okazuje się, że zakochani zaczęli spotykać się po tym jak związek Figurskiego z Odetą Moro definitywnie się rozpadł. Jak podaje najnowszy numer "Flesza" Jagna Błażejewska jest szafiarką i prezenterką stacji 4fun.tv, a z gwiazdorem poznała się, kiedy pracował dla siostrzanego kanału Rebel.tv. Partnerka Figurskiego świetnie też dogaduje się z jego córką, a ich wspólnym tematem są oczywiście ubrania.  Zobacz:  Młoda dziewczyna Figurskiego rozebrała się na okładkę CKM     Figurski z dziewczyną na premierze "Disco Polo":

Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv
Newsy
Michał Figurski nie wróci szybko do pracy. Kto mu teraz pomoże?
Michał Figurski nie wróci szybko do pracy. Kto mu teraz pomoże?

Michał Figurski walczy o powrót do zdrowia. Jego rehabilitacja po wylewie, które przeszedł w połowie września, może potrwać nawet kilkanaście miesięcy. Czy Michał Figurski wróci do pracy? Na to pytanie nikt dzisiaj nie zna odpowiedzi. Stacja Polsat News, w której Michał prowadził do tej pory program „WidziMiSię" znalazła już zastępstwo. Michał wciąż jest w szpitalu. Musi teraz liczyć na wsparcie najbliższych. Wśród tych osób są: jego siostra Ola, jego obecna dziewczyna Jagna Błażejewska, a także... była żona Odeta Moro . Choć para rozwiodła się rok to Odeta razem z córką Sonią odwiedzają często Michała w szpitalu. Stoję u jego boku i pomogę mu w każdej sytuacji. On o tym dobrze wie! - mówi „Fleszowi"  Moro. Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu "Flesz" parę wiąże nadal mocno wspólne dziecko, a także wspólne... kredyty! Odeta i Michał nie zdążyli po rozwodzie zrobić podziału majątku. A nagle dziennikarz ciężko zachorował. Odeta będzie musiała wziąć teraz zapewne na swoje barki większość ich wspólnych finansowych zobowiązań i być może jeszcze pomóc byłemu mężowi po powrocie ze szpitala do domu. Figurski będzie pod stałą opieką lekarzy do końca roku w szpitalu przy ul. Banacha. Ostatnio po raz pierwszy od czasu wybudzenia ze śpiączki farmakologicznej zamieścił z wpis na swoim profilu na Facebooku - chciał w ten sposób gorąco podziękować polskiej służbie zdrowia  za uratowanie mu życia.   Trzymamy kciuki za dziennikarza i jego szybki powrót do zdrowia!   Odeta Moro i Michał Figurski byli małżeństwem 12 lat   Odeta Moro na pokazie mody   Michał Figurski przed chorobą na zawodach kulinarnych z córką Sonią (z lewej strony)

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner