Michał Figurski potwierdził rozstanie z partnerką
ONS

Partnerka zostawiła Michała Figurskiego? Jest komentarz dziennikarza!

Michał Figurski potwierdził rozstanie z partnerką
ONS

Michał Figurski został porzucony przez swoją partnerkę? Dziennikarz skomentował sensacyjne doniesienia jednego z tabloidów, który sugeruje, że Jagna Błażejewska odeszła od sparaliżowanego narzeczonego. Figurski odniósł się do plotek na swój temat i zamieścił emocjonalny wpis na Facebooku.

Okazuje się, że Michał Figurski i Jagna Błażejewska rzeczywiście nie są już parą - jednak ich rozstanie nie wyglądało tak jak to przedstawiły portale, cytujące tygodnik "Twoje Imperium".

Niestety ostatnimi czasy mój profil służy do dementowania plot na swój temat ale obiecuje wkrótce odejść od tej żenujacej konwencji - zaczyna na wstępie Michał Figurski i przytacza dzisiejsze tytuły portali plotkarskich (pisownia oryginalna). "szok! Narzeczona zostawiła sparaliżowanego Figurskiego! Faktycznie szok bo:1/ nie narzeczona bo ślub nieplanowany,, 2/ nie zostawiła tylko po ludzku jak setki innych par sie rozstali, nie sparalizowanego/ pisze na stojąco/. Dalej tez same łgarstwa powtarzane setki raz.. Przepraszam ze Was ściągam w moje prywatne rewiryale dla dobra mojego dziecka chciałbym raz na zawsze sprostować ze nie porzuciłem mojej rodziny dla nikogo a opisywane powody rozpadu mojego małżeństwa sa perfidna insynuacja oraz pozostają do prywatnej wiadomości mojej oraz byłej małżonki. Tradycyjnie z wyrazami szacunku. Mf

Miejmy więc nadzieję, że tym wpisem Michał Figurski utnie wszelkie spekulacje na temat rozstania i dziennikarz będzie mógł się skupić na walce o zdrowie i jak najszybszy powrót do pracy - co ostatnio sam zapowiedział.

 

Michał Figurski dementuje plotki na swój temat.

Dziennikarz przyznaje, że rozstał się z partnerką - Jagną Błażejewską.

Więcej na temat Michał Figurski
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17