Meghan Markle i Królowa Elżbieta
East News

Meghan u Oprah ujawniła, jakie stosunki łączą ją z Królową Elżbietą II: "Zawsze była dla mnie..."

Meghan Markle i Królowa Elżbieta
East News

Wywiad Meghan Markle u Oprah jest jednym z największych wydarzeń dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Historia zatoczyła koło, a Meghan, tak jak kiedyś Diana, opowiedziała o trudach przynależności do tej niezwykłej i nietypowej rodziny. Wiemy już, że ani dla Meghan, ani dla Harry'ego życie wśród Windsorów nie było najłatwiejsze. Padły poważne oskarżenia o rasizm, obojętność, rozpowszechnianie kłamstw... Przy okazji tak szczerych wyznań, Meghan opowiedziała, jakie relacje łączyły ją z głową brytyjskiego dworu, Królową Elżbietą II i czy została przez babcię swojego męża zaakceptowana. 

Meghan Markle o Królowej Elżbiecie II

Meghan w wywiadzie "rzece" z Oprah opowiedziała o swojej relacji z poszczególnymi członkami rodziny. Od dawna było wiadomo, że żona Harry'ego nie do końca dogaduje się z Kate. A jakimi uczuciami darzył synową Książę Karol czy sama Królowa? Meghan podczas wywiadu wspomina wzruszającą chwilę, gdy po raz pierwszy wspólnie pokazały się podczas oficjalnego wyjścia. Meghan od razu zyskała przychylność Elżbiety II, która podarowała jej naszyjnik i kolczyki z białych pereł. Żona Harry'ego z uśmiechem wspomina:

Królowa zawsze była dla mnie wspaniała

Meghan dodaje, że podczas jednej z uroczystości, na którą jechały razem, Elżbieta II okryła się kocem, kładąc go również na kolanach żony wnuka. Ten moment także utkwił Meghan w pamięci, jako znak sympatii i akceptacji ze strony babci męża. 

To sprawiło, że pomyślałam też o mojej babci - wyjaśnia Meghan

Podczas wywiadu księżna Sussex przyznała jednak, że brytyjska rodzina królewska to jedna wielka firma, zaś jej członków nie da się zmierzyć jedną miarą. Każdy bowiem zachowuje się zupełnie inaczej i z każdym Meghan miała zupełnie inne relacje. Choć Królowa traktowała ją w tak miły sposób, żona Harry'ego przeżyła w królewskim pałacu prawdziwe piekło, o czym dopiero teraz, niezwiązana królewskimi zobowiązaniami i zmową milczenia, mogła opowiedzieć. 

Zobacz także: Meghan Markle w wywiadzie dla Oprah Winfrey: "Mój syn nie jest księciem przez rasizm rodziny królewskiej"

Meghan Markle przyznała, że Królowa Elżbieta II ją zaakceptowała, to jednak nie wpłynęło na wygląd jej życia w rodzinie królewskiej. 

Meghan Markle, Książę Harry i Królowa Elżbieta podczas uroczystości
East News

Książę Harry i Meghan odważyli się opowiedzieć o ciemnych stronach przynależenia do rodziny królewskiej. Na wywiad u Oprah czekał cały świat. 

Harry i Meghan Markle
East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48