Mateusz Ziółko wygrał The Voice of Poland 3
AKPA

Z OSTATNIEJ CHWILI: Mateusz Ziółko wygrał "The Voice"

Mateusz Ziółko wygrał The Voice of Poland 3
AKPA

Dosłownie przed chwilą zakończył się finał trzeciej edycji "The Voice of Poland". Ostatni odcinek muzycznego show obfitował w mnóstwo emocji. W końcu poznaliśmy najlepszy głos w Polsce. Głosami widzów kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych zdobył Mateusz Ziółko z drużyny Marii Sadowskiej. Nagrodę specjalną przyznało również Radio Zet. Słuchacze stacji nagrodzili siostry Hybiak.

Na otwarcie finału czterech najlepszych wokalistów wspólnie zaśpiewało piosenkę "Blurrued Line". Następnie każdy z nich wystąpił solo. W połowie show pojawili się również wszyscy uczestnicy odcinków na żywo i porwali publiczność hitem "Love Me Again".

Finaliści wystąpili również w duetach z gwiazdami polskiej estrady. Ernest pojawił się na scenie z Patrycją Markowską, Arek z Justyną Steczkowską, Mateusz z Kayah a Jagoda z Anią Dąbrowską.

Zgadzacie się z werdyktem. był najlepszym głosem trzeciej edycji "The Voice". Dziś na oficjalnym Facebooku programu pojawiła się informacja, że 13 i 14 grudnia rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji show.

Zobacz: Kim jest Mateusz Ziółko? Zwycięzca The Voice 3

Półfinał The Voice 3:

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41