Newsy

Wojciechowska komentuje aferę z Bosacką i Lewandowskim! "Nie ma takich pieniędzy..."

Wojciechowska komentuje aferę z Bosacką i Lewandowskim! "Nie ma takich pieniędzy..."

Martyna Wojciechowska zabrała głos w sprawie afery, która rozpętała się po tym, jak Katarzyna Bosacka ostro skrytykowała Roberta Lewandowskiego za udział w reklamie jednego z napojów gazowanych:

Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza... - napisała Bosacka na swoim Facebooku.

Co o tym myśli Martyna Wojciechowska, która jest najcenniejszą gwiazdą w Polsce? Zobaczcie nasz ekskluzywny materiał!

Zobacz: Martyna Wojciechowska i efekt jojo? "Kilka razy zmieniałam wagę..."

Martyna Wojciechowska

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram/Marina Łuczenko
Newsy
Marina i Wojciech Szczęśni wyprowadzą się z Rzymu? Wojtek jest rozchwytywany przez inne kluby!
Marina i Wojciech Szczęśni wyprowadzą się z Rzymu? Wojtek jest rozchwytywany przez inne kluby!

Marinę Łuczenko-Szczęsną i Wojtka Szczęsnego już wkrótce czeka wyprowadzka z Rzymu? Wiele wskazuje na to, że polski bramkarz, grający na co dzień w klubie AS Roma już wkrótce może zmienić miejsce pracy. Włoska prasa rozpisuje się o tym, że Szczęsny, który stał się w Italii prawdziwą gwiazdą futbolu, niedługo zakończy przygodę z AS Roma i zmieni klub. Walkę o bramkarza rozpoczęły aż trzy włoskie klubu! Do którego z nich przejdzie Wojciech Szczęsny?   Zobacz też:  Marina Łuczenko pochwaliła się zdjęciem na Instagramie i zaliczyła sporą WPADKĘ. Jaką?   Wojciech Szczęsny zmieni klub? Wojciech Szczęsny gra w klubie AS Roma od dwóch lat. Polak został wypożyczony klubowi z Wiecznego Miasta przez angielski Arsenal. W czasie dwóch lat Wojciech Szczęsny zbudował sobie we Włoszech pozycję doskonałego bramkarza, dzięki czemu teraz będzie mógł przebierać w ofertach transferowych. Polskim bramkarzem interesują się trzy kluby: Napoli, Milan i Juventus. Początkowo pisało się o tym, że kolejnym klubem Wojciecha Szczęsnego z pewnością będzie Napoli, gdzie dołączyłby do innych polskich piłkarzy: Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Jednak obecnie mówi się o tym, że Polakiem interesują się też kluby z Mediolanu i Turynu. Jedno jest pewne, Wojciech i Marina Szczęśni już wkrótce będą musieli opuścić Rzym, jednak prawdopodobnie nadal pozostaną w pięknej Italii. :)   Polecamy:  MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny planują dziecko? „Planować za nas może tylko...”   Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny od dwóch lat mieszkają w Rzymie.   Czy już wkrótce zmienią miejsce zamieszkania?

Martyna Wojciechowska
Newsy
Martyna Wojciechowska tak naprawdę NIE ma na imię Martyna! A jak? I dlaczego zmieniła imię?
My już wiemy!

Martyna Wojciechowska naprawdę nie ma na imię Martyna?! Dziennikarka zdradziła swój sekret. Z okazji Dnia Dziecka na jej internetowym profilu pojawił się post ze zdjęciem legitymacji z Pałacu Młodzieży. Widnieją na nim dane Martyny Wojciechowskiej oraz oczywiście jej imię i nazwisko. Okazuje się, że Martyna wcale nie jest Martyną, lecz... Zdziwicie się! Dla wielu jej fanów było to ogromne zaskoczenie!   Zobacz też:  Wojciechowska opowiedziała o kulisach ciężkiej choroby: Chemioterapia, dwie ciężkie operacje, złamany kręgosłup   Jak naprawdę ma na imię Martyna Wojciechowska? Zobaczcie co znalazłam! 1981 rok, moja legitymacja z Pałacu Młodzieży. Wtedy większość czasu spędzałam na treningach... gimnastyki artystycznej. Serio! Cudowny, szczęśliwy i beztroski czas. Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam i sobie żebyśmy... dziećmi pozostali! Żebyśmy zawsze mieli tę dziecięcą otwartość, ciekawość świata, odwagę snucia marzeń i wiarę, że Niemożliwe Nie Istnieje! Całuję mocno!!! - napisała Martyna Wojciechowska na Facebooku. Jednak to nie jej wpis przykuł uwagę wielbicieli, lecz prawdziwe imię gwiazdy. Okazuje się, że Martyna Wojciechowska naprawdę ma na imię... Marta! To Pani jest Marta? No i fajnie, to tak jak ja. Pozdrawiam wszystkie Marty - napisała jedna z fanek. Wiedzieliście o tym? :)   Polecamy:  Klara stanie się teraz najpopularniejszym imieniem dla dziecka w Polsce? Co znaczy i skąd się wzięło Legitymacja Martyny, a właściwie Marty Wojciechowskiej.   Znaliście prawdziwe imię dziennikarki?  

Wojciech Malajkat żąda odszkodowania od Donalda Trumpa?
East News
Newsy
Wojciech Malajkat napisał list do Donalda Trumpa! Żąda w nim... pieniędzy od prezydenta USA
Wojciech Malajkat napisał list do Donalda Trumpa! Żąda w nim... pieniędzy od prezydenta USA

Wojciech Malajkat napisał list do Donalda Trumpa ! Już jutro do Polski przyleci prezydent Stanów Zjednoczonych. W związku z jego wizytą w Warszawie wiele miejsc zostało wyłączonych z ruchu. To właśnie zaniepokoiło Wojciecha Malajkata, który w czasie podróży Donalda Trumpa do Polski w Akademii Teatralnej w Warszawie organizuje festiwal iTSelF. Rektor akademii obawia się, że przez wizytę prezydenta USA, który ma przemawiać tuż obok Akademii, na festiwalu zabraknie widowni. W związku z tym, Wojciech Malajkat prosi o odszkodowanie od niego! Donald Trump odpowie na list Wojciecha Malajkata? Wojciech Malajkat napisał list skierowany do Donalda Trumpa. Znamy jego treść! Szanowny Panie Prezydencie, Z radością dowiadujemy się, że w bezpośrednim sąsiedztwie naszej Akademii Teatralnej przemówi Pan do narodu polskiego. Odbieramy to jako wyraz szacunku dla polskiego teatru i festiwalu ITSelF, który Pańska znakomita obecność w pobliżu tym samym uświetni. Z pewnością ucieszy Pana, że w czasie Pańskiej przemowy grupa amerykańskich aktorów z nowojorskiego Lee Strasberg Studio oraz Uniwersytetu w Michigan będzie występować na scenie w ramach festiwalu ITSelF. Co więcej, niespełna ćwierć mili od Pańskiego podium, kandydaci na Wydział Aktorski będą wyśpiewywać niezapomniane melodie z najlepszych amerykańskich musicali. Niestety, środki bezpieczeństwa, którymi objęta zostanie wówczas okolica, sprawiają, że jedyną publicznością festiwalu będą mogli zostać agenci Pańskich służb bezpieczeństwa. Gdybyśmy zostali o tym uprzedzeni, przenieślibyśmy festiwal na inny termin, ale Pańska wizyta jest dla nas zaskoczeniem.A zatem, Panie Prezydencie, odnosimy się z wielkim szacunkiem do celu pańskiej wizyty w Polsce, a także wysoce cenimy kulturę amerykańską. Nie oczekujemy zaś niczego więcej niż wzajemności i, być może, drobnej gratyfikacji dla naszych wysiłków...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner