Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marta Wierzbicka pali papierosy
Akpa
Newsy

Wierzbicka to cicha woda. Od dziecka ma na swoim koncie grzeszki

Playmate pochwaliła się nałogiem

Patrząc na zdjęcia Marty Wierzbickiej rysuje się w naszej wyobraźni wizerunek grzecznej, poukładanej dziewczyny. Jednak nic bardziej mylnego. Okazuje się, że aktorka to cicha woda, która ma na swoim koncie kilka drobnych grzeszków. Ostatnio w programie TVN Style przyznała szczerze, że lubi palić papierosy, i to już od kilku dobrych lat.

Zaczęłam palić w 1 klasie liceum. Tam wszyscy palą. Nasz dyrektor denerwował się, że wychodzimy na dwór na fajkę i mówił, że nie wolno palić, bo to nie jest zdrowe, ale nikt się tym nie przejmował - pochwaliła się Marta w "44 niezapomniane".


Ciekawe o którym liceum Marta mówi. Przypomnijmy, że gwiazda "Na Wspólnej" w swojej przeszłości zmieniła szkołę z powodu "niemiłych dziewczyn rzucających obelgi".

Niegrzeczna Marta Wierzbicka w sesji dla "Playboya":

Wierzbicka była nielubiana w liceum
ONS
Newsy
Wierzbicka niemiło wspomina swoje czasy licealne
Dlaczego musiała zmienić szkołę?

Marta Wierzbicka od 14 roku życia pracuje na planie serialu "Na Wspólnej". Produkcja przyniosła jej ogromną popularność, a jej kariera cały czas nabiera rozpędu. Gwiazda po sesji w "Playoboy'u" ( zobacz ) zaczęła udzielać mnóstwa wywiadów, w których dużo opowiada o sobie, swoich kompleksach i pokazuje, że jest normalną dziewczyną. Ostatnio Marta pojawiła się w programie 'Gwiazdy od kuchni" w Eska TV. W rozmowie wspominała m.in. swoje szkolne czasy, kiedy to musiała łączyć grą w serialu. Wierzbicka starała się wypełniać wszystkie obowiązki jak najlepiej, bez żadnej taryfy ulgowej. Zdradziła nawet, że nauczyciele w gimnazjum jej trochę w żartobliwy sposób dogryzali. Jednak najgorsza była zawiść rówieśników. Koleżanki z liceum tak szydziły z aktorki, że musiała przenieść się do innej placówki. - Dostałam się do liceum zwykłego państwowego. Na rozpoczęciu roku zostałam wyzwana przez nie miłe koleżanki i stwierdziłam, że nie wrócę do tego liceum. Znalazłam liceum społeczne, gdzie było w sumie 90 osób w całej szkole. Bardzo przyjazne, otwarte, że młodzi ludzie robią coś jeszcze oprócz tego, że się uczą. I kilka znanych młodych osób chodziło do tego liceum - powiedziała Wierzbicka. Zmiana szkoły wyszła Marcie na dobre. Dzięki zrozumieniu ze strony otoczenia mogła rozwijać wszystkie pasje, dzięki którym założyła m.in. blog, a także poszła studiować na ASP. Wierzbicka pracuje w warsztacie rowerowym:

Marta Manowska zdradziła, na co wydaje pieniądze
Newsy
Marta Manowska za pieniądze z "Rolnik szuka żony" kupiła... jedną torebkę! Zgadniecie jakiej marki?
Marta Manowska za pieniądze z "Rolnik szuka żony" kupiła... jedną torebkę! Zgadniecie jakiej marki?

Na co Marta Manowska wydaje pieniądze zarobione za "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że gwiazda nie szasta nimi. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Marta Manowska zdradziła, że jedynym szaleństwem, na jakie sobie pozwoliła, to markowa torba. Nie byle jaka - od Louis Vuitton. Na co Marta Manowska wydaje pieniądze? W przeszłości Marcie bardzo dużo pomogli jej rodzice. Szybko również zaczęła pracować na swój rachunek - roznosiła ulotki, dawała korepetycje. Nauczyła się więc szacunku do pieniędzy i tego, że nie można ich trwonić. Raz zrobiła jeden wyjątek i kupiła drogą torbę. Większość swojej gaży przeznacza jednak na podróże: Zawsze pomagali mi rodzice: ubierali, kształcili, dawali na książki, nie chciałam więc brać od nich na piwo czy papierosy. Stale dorabiałam, żeby mieć swoje pieniądze. W liceum roznosiłam ulotki, pracowałam w salonach samochodowych (...). Dziś nie wydaję na lewo i prawo. Patrzysz na moją markową torbę? To wyjątek. Kupiłam ją sobie w nagrodę za drugiego Rolnika. Zdecydowanie wolę wydawać na podróże na świecie - mówi Marta Marta Manowska w przyszłym roku poprowadzi trzecią edycję "Rolnik szuka żony", który jest hitem każdej ramówki. Na pewno więc sporo podróży przed nią... :)   Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"   Marta Manowska ze swoją markową torebką Marta Manowska prowadzi show "Rolnik szuka żony"

Marta Glik, Kamil Glik
Instagram
Newsy
Smutna rocznica ślubu Glików. Jak Marta pociesza Kamila po przegranym meczu na Mundialu?
Smutna rocznica ślubu Glików. Jak Marta pociesza Kamila po przegranym meczu na Mundialu?

  Marta Glik i Kamil Glik obchodzą dziś 7. rocznicę ślubu! Dwa lata temu na Euro mieli co świętować, bo polska drużyna odnosiła same sukcesy. Teraz para obchodziła rocznicę w czasie Mundialu. Niestety  Kamil Glik przed Mundialem uległ fatalnej kontuzji  i nie mógł pomóc polskiej drużynie podczas najważniejszych spotkań na Mundialu. W meczu z Kolumbią zagrał tylko 10 minut.  Marta Glik jednak pojechała do Rosji, żeby kibicować mężowi z trybun. A teraz dodała wpis wspierający go po przegranej.   "Oby ten uśmiech szybko wrócił na nasze twarze. Dziś nasza 7. rocznica ślubu i mimo smutku w sercu, bije miłość bezgraniczna. Kocham Cię" - napisała Marta Glik.    Kamil Glik odpisał jej, że na pewno wróci uśmiech.    Para 7 lat temu miała ślub jak z bajki! Podjechali bryczką do kameralnego, zabytkowego kościoła i ślubowali sobie miłość. Następnie limuzyną udali się do Wisły, żeby bawić się na weselu do rana.   A 31 sierpnia 2013 Marta Glik urodziła córeczkę Victorię.     Jak się poznali Marta Glik z Kamilem Glikiem?   Wychowywaliśmy się na tym samym osiedlu w Jastrzębiu, ale poznaliśmy się, kiedy mieliśmy po 7 lat. Razem chodziliśmy do podstawówki, gimnazjum, liceum. Na początku się nie lubiliśmy. Kamil często mi dokuczał, przekomarzał się ze mną. Później to wszystko się odwróciło i od trzeciej klasy gimnazjum jesteśmy parą - opowiadała w jednym z wywiadów Marta Glik.   Marta Glik zajmuje się domem i rodziną oraz załatwia sprawy za męża.   Trochę wstydliwy jest. Jak trzeba coś załatwić w urzędzie, to mówi: "Marta, może ty zadzwoń i to zrób". Moim zdaniem to taki twardziel o gołębim sercu. Dla niego najważniejsza jest rodzina - powiedziała ciepło o mężu Marta Glik.   Chcesz raz dziennie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner