Życie osobiste Marty Manowskiej budzi zaciekawienie odkąd tylko pojawiła się w show-biznesie, jednak ta strzeże go jak lwica. Ostatnio jednak prezenterka wywołała niemałe zamieszanie... chwaląc się pierścionkiem na serdecznym palcu! Teraz z kolei na jej profilu pojawiło się wymowne zdjęcie, a pod nim bardzo emocjonalny wpis.

Reklama

Marta Manowska wyznaje: "Razem możemy wszystko"

Chociaż ona sama od lat prowadzi programy miłosne i pomaga innym znaleźć drugą połówkę, o jej życiu uczuciowym wiadomo niewiele... o ile nie powinniśmy powiedzieć, że prawie nic. Marta Manowska przyzwyczaiła odbiorców do tego, że stara się oddzielić sferę prywatną od zawodowej, ale mimo to ta pierwsza niezmiennie budzi ogromne zaciekawienie.

Co ciekawe, ostatnio wybuchło niemałe poruszenie wokół życia miłosnego gospodyni "Rolnik szuka żony", a internauci zaczęli nabierać pewności, że ta jest zakochana. Najpierw bowiem Marta Manowska pochwaliła się pierścionkiem, a potem żona Pawła Bodziannego zdradziła, że prezenterka "poznała na ich weselu kogoś wyjątkowego". Póki co jednak sama Manowska nie potwierdziła, ani nie zdementowała plotek o związku, natomiast teraz pochwaliła się inną, równie ważną relacją.

Marta Manowska z "Rolnik szuka żony"
Hubert Komerski/TVP/East News

Na profilu Marty pojawiło się zdjęcie z Małgorzatą Szumowską. Panie wtulają się w siebie, ale fotka to tylko początek, bo niżej możemy znaleźć wyjątkowe słowa na temat ich przyjaźni.

- ''Skąd bierzesz energię do tego wszystkiego?''- ''Z fajnych ludzi. Zawsze z ludzi, to oni napędzają mnie do działania…''Nie zgadniecie, która pyta, która odpowiada. Ale w sumie to nie ma znaczenia. Jedna i druga ma tak samo. A razem? Razem to możemy góry przenosić. Uwielbiam!

W komentarzu Marta Manowska również pokusiła się o drobne wyznanie, pisząc:

Zobacz także
Razem możemy WSZYSTKO

Cieszymy się, że Marta Manowska ma wokół siebie tak ważne jej sercu osoby.

Reklama

Zobacz także: Najpierw wieści o miłości, a teraz to. Piękne zmiany u Marty Manowskiej

Marta Manowska
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama