Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny już od ponad 4 lat są szczęśliwymi rodzicami Liama. Piosenkarka już teraz jest niemal pewna, że chłopiec pójdzie w ślady taty i zostanie piłkarzem. Ostatnio w rozmowie z naszą reporterką Marina zdradziła, jak bardzo Liam jest zafascynowany tą dyscypliną sportu.

Reklama

Marina o pasji synka do piłki nożnej: "Pierwsze kroki Liama były do piłki"

Jak wyjawiła Marina przed naszą kamerą, Liama od pierwszych chwil życia ciągnęło do piłki nożnej.

- Pierwsze kroki Liama były do piłki. On się trzymał stolika i cały czas tę piłkę chciał kopnąć i w pewnym momencie się puścił i kopnął tę piłkę i spadł. Pierwsze dwa kroki naprawdę do piłki - powiedziała nam żona Wojciecha Szczęsnego.

Co ciekawe, choć Liam ma dopiero 4 latka, to jednak już doskonale zna polskich zawodników, a ostatnio nieźle zaskoczył swoją mamę... "cieszynką".

- Liam bardzo jest zainteresowany piłką, ogląda wszystkie mecze, potrafi naprawdę wysiedzieć te 90 minut na stadionie, kibicować tacie. Zna wszystkich zawodników, ostatnio mi robi "cieszynkę" jakąś. [...] On widzi takie rzeczy, na które ja kobieta nie zwracam uwagi. [...] Jest bardzo wkręcony w piłkę. Myślę, że będzie piłkarzem - dodaje Marina.

Oprócz zamiłowania do piłki nożnej, Liam bardzo lubi też muzykę! Zobaczcie, co jeszcze na ten temat zdradziła przed naszą kamerą Marina. Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Marina przekazała radosną nowinę! Gwiazda nie ukrywa swojego szczęścia

Zobacz także
Instagram @marina_official
Reklama
Reklama
Reklama