Maria Wiktoria Wałęsa wraca do showbiznesu
ONS

Córka Wałęsy wraca do showbiznesu: Planuje mocne wejście

Maria Wiktoria Wałęsa wraca do showbiznesu
ONS

Maria Wiktoria Wałęsa zasłynęła w mediach nie tylko tym, że jest córką legendarnego prezydenta, ale również swoim osobliwym zachowaniem na salonach. Po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" szybko zaczęła funkcjonować jako celebrytka, a pod lupę wzięto również jej życie prywatne, które wzbudzało momentami wiele kontrowersji. Przypomnijmy: Córka Wałęsy ze skazanym narzeczonym wraca na salony

Wałęsa wyraźnie nie znosiła zbyt dobrze presji związanej z byciem osobą publiczną i przytrafiało się jej mnóstwo wpadek, jak choćby słynne zdjęcia, gdy spała w samochodzie po mocno zakrapianej imprezie. W atmosferze skandalu zakończyła się również jej próba własnego biznesu "Cottonsushi", gdzie była podejrzana o próbę popełnienia przestępstwa za brak składania odpowiednich sprawozdań finansowych.

Jak donosi "Viva!", trochę nieoczekiwanie Maria zamierza wrócić do show-biznesu i świata mediów. Jakiś czas temu Wałęsa założyła Fundację Celebrity Nation, która ma pomagać innym fundacjom w przebiciu się do mediów. I to właśnie w tym projekcie upatruje swojej szansy na wielki powrót.
 

Spełnia się, pracując w swojej fundacji i w 2014 roku razem z Celebrity Nation planuje mocne wejście w życie publiczne - zdradza w rozmowie z "Vivą!" przyjaciółka Wałęsy.


Waszym zdaniem ma jeszcze szansę wrócić do show-biznesu i odnieść sukces?

Zobacz: Córka byłego prezydenta szalała na imprezie

Maria Wiktoria Wałęsa z facetem na salonach:

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41