Margaret o nagości, zakupach i modzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Margaret: Chciałabym rozbieraną sesję, lubię nagość

Jaką najdziwniejszą propozycję dostała? Ekskluzywny wywiad z gwiazdą

Jedną z gwiazd ostatniego festiwalu Top Trendy 2013 była Margaret, która na sopockiej scenie wykonała swój przebój "Thank You Very Much". Nie zawiodła również pod względem stylizacji, które jak zwykle były przemyślane i efektowne. Przypomnijmy: Margaret i inne gwiazdy na konferencji w Sopocie

Młoda wokalistka słynie z niezwykle luźnego poczucia humoru i przebojowej osobowości, a będąc jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd ostatnich miesięcy, nie narzeka na brak propozycji. W pierwszej części wywiadu dla AfterParty.pl Margaret opowiada o swoim stylu, zakupach, blogu i ofertach, które otrzymuje od różnych firm. Deklaruje też, że chciałaby zrobić sobie kiedyś rozbieraną sesję. Zobacz nasze video:
 

Chciałabym sobie zrobić taką sesję, bo nie traktuję nagości jako czegoś złego, dla mnie nagość jest piękna, ale w fajnym wydaniu, w dobrym smaku, żeby nie była wulgarna. Zrobiłabym taką sesję, ale chyba nie dla "Playboya", jak mnie natchnie to mogę to włożyć na swojego bloga - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl

 


Zobacz też Margaret i inne gwiazdy w trakcie drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Margaret o zagranicznej karierze
Newsy
Margaret chce podbić świat: Codziennie ćwiczę!
Ma szansę na sukces?

Margaret przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny, ale wszystko wygląda na to, że może być jedną z niewielu rodzimych gwiazd, które osiągną też duży sukces za granicą. Przypomnijmy: Wow! Brytyjczycy pod wrażeniem polskiej gwiazdy Utwór "Thank You Very Much" to obecnie najchętniej grany utwór w rozgłośniach radiowych w Polsce, ale równie dobrze radzi sobie w Europie - zajmuje wysokie miejsca w zestawieniach sprzedaży np. w Rosji czy Niemczech. Nie dziwi zatem, że młoda wokalistka ma apetyt na podbicie zachodniego rynku. Zanim tak jednak się stanie, Margaret wystąpi jako jedna z gwiazd na zbliżającym się festiwalu Top Trendy 2013 w Sopocie. Piosenkarka wzięła udział w konferencji prasowej (zobacz: Gwiazdy na konferencji Top Trendy 2013 ) , a my zapytaliśmy ją o jej muzyczne plany: Myślę poważnie o karierze zagranicznej, w takim sensie, że faktycznie dużo nad tym pracuję . Codziennie ćwiczę, codziennie coś robię, cały czas uczę się angielskiego, ale to co przyjdzie to nie jest zależne ode mnie, ale to są ludzie i to im ma się spodobać, a jeśli im się to nie spodoba to... będę dalej ćwiczyć w domu i śpiewać na Top Trendach - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl My trzymamy za Margaret kciuki. Kibicujecie jej? Poniżej cały wywiad AfterParty.pl z piosenkarką, w którym zdradza m.in. czego możemy się spodziewać po jej występie w Sopocie.    

Margaret o swoim występie na Top Trendy 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Margaret o występie na Top Trendy: Będą smaczki
Co zobaczymy na scenie?

Margaret jest jedną z gwiazd, które w tym roku wystąpią na koncercie "Największe przeboje" w ramach festiwalu "Top Trendy 2013" . Wokalistka zaśpiewa swój przebój "Thank You Very Much". AfterParty.pl udało się porozmawiać z młodą piosenkarką i uchyliła ona rąbka tajemnicy czego możemy się spodziewać po jej występie. Zapowiada się gorąco i Margaret ma wielkie szanse, aby wygrać dzisiaj tytuł na najpopularniejszy utwór mijających 12 miesięcy. Szykuje się niezłe show! Zobaczcie nasze wideo: Zobaczcie galerię zdjęć z pierwszego dnia festiwalu "Top Trendy 2013":

Ewa Farna i Honey Skarbek gwiazdami na Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Honey i Ewa Farna głównymi gwiazdami na Top Trendy 2013!
Wiemy co zaśpiewają!

Już w piątek rozpocznie się 11. edycja festiwalu Top Trendy 2013 . W tym roku do Sopotu zjadą zarówno wschodzące gwiazdy ( Ewelina Lisowska, LemON czy Margaret ) jak i topowi artyści ( Hey, Big Cyc ). Dzisiaj Polsat podał kolejne nazwiska gwiazd, które powalczą o wysoką oglądalność muzycznego święta słonecznej stacji. Okazuje się, że w odnowionej Operze Leśnej na scenie wystąpią także Honorata Skarbek "Honey" i Ewa Farna . Dla swoich fanów obie piosenkarki szykują sporo niespodzianek. Jak zdradzają organizatorzy, Ewa zaprezentuje premierowy utwór "Znak" ze swojej nadchodzącej płyty , natomiast Honey zaśpiewa letni przebój "Nie powiem jak" ( zobacz klip ). Jesteście ciekawi jak wypadną dziewczyny? Wszystko to już 8 czerwca w Polsacie. Redacja AfterParty.pl też będzie na miejscu relacjonować dla was cały festiwal. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Ewa Farna była największą nieobecną gwiazdą pomimo nagrody za album "EWAkuacja". Zobacz: Farna nie odebrała nagrody na Top Trendach! ''''+''''ipt>''''); //--> Oprócz Ewy i Honey, na Top Trendy 2013 zobaczymy także te gwiazdy:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner