Party Stories
Margaret o swoim występie na Top Trendy 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Margaret o występie na Top Trendy: Będą smaczki

Co zobaczymy na scenie?

Margaret jest jedną z gwiazd, które w tym roku wystąpią na koncercie "Największe przeboje" w ramach festiwalu "Top Trendy 2013". Wokalistka zaśpiewa swój przebój "Thank You Very Much".

AfterParty.pl udało się porozmawiać z młodą piosenkarką i uchyliła ona rąbka tajemnicy czego możemy się spodziewać po jej występie. Zapowiada się gorąco i Margaret ma wielkie szanse, aby wygrać dzisiaj tytuł na najpopularniejszy utwór mijających 12 miesięcy. Szykuje się niezłe show! Zobaczcie nasze wideo:

Zobaczcie galerię zdjęć z pierwszego dnia festiwalu "Top Trendy 2013":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Farna o koleżankach z branży
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
TYLKO U NAS: Farna ocenia Honey, Lisowską i Margaret
Szczera opinia o koleżankach z branży

Ewa Farna była niekwestionowaną gwiazdą festiwalu Top Trendy 2013. W Sopocie zaprezentowała seksowny wizerunek i nowy singiel, który już podbija internet. Przypomnijmy: Drugi dzień Top Trendy: Ewa Farna najlepsza! Oprócz Farnej na sopockiej scenie zaprezentowały się też inne popularne wokalistki, m.in. Ewelina Lisowska i Honorata Skarbek . Dziewczyny są zazwyczaj stawiane obok siebie w roli rywalek, ale okazuje się, że Ewa ma do tego zupełnie inne podejście. W rozmowie z AfterParty.pl zdradziła, że uwielbia płytę Lisowskiej, a samą Honoratę uważa za piękną dziewczynę. Wspomina też o Margaret i Dawidzie Podsiadło , z którym gościła ostatnio u Kuby Wojewódzkiego . Zobaczcie nasze wideo: Zobacz też galerię zdjęć Ewy Farnej z backstage''''''''u Top Trendy 2013:

Nina Terentiew o polskich wokalistkach
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Terentiew o Lisowskiej i Juli: Znam ich piosenki, ale nie wiem jak wyglądają
Ale dała im szansę!

W tym roku festiwal Top Trendy przygotował specjalny koncert pod nazwą "Największe przeboje", w trakcie którego usłyszymy najpopularniejsze utwory mijających 12 miesięcy. Przypomnijmy: Honey, Grzeszczak, Lisowska: co pokażą na Top Trendy? Pomysłodawcą tej części show była oczywiście dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew . Legenda telewizji przyznała, że rynek muzyczny w Polsce przeżywa okres, w którym słuchacze znają utwory, ale nie mają pojęcia, jak wyglądają ich wykonawcy. Jako że sama jest autorką wielu karier w polskim show-biznesie i lubi dawać szansę młodym ludziom, to zaprosiła do Sopotu m.in. Ewelinę Lisowską, Julę czy Margaret. I to mimo tego, że jak zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl nie wie jak wygląda Ewelina Lisowska czy Jula . Zobaczcie wideo: Zobaczcie też fotorelację z pierwszego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Margaret o nagości, zakupach i modzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Margaret: Chciałabym rozbieraną sesję, lubię nagość
Jaką najdziwniejszą propozycję dostała? Ekskluzywny wywiad z gwiazdą

Jedną z gwiazd ostatniego festiwalu Top Trendy 2013 była Margaret , która na sopockiej scenie wykonała swój przebój "Thank You Very Much". Nie zawiodła również pod względem stylizacji, które jak zwykle były przemyślane i efektowne. Przypomnijmy: Margaret i inne gwiazdy na konferencji w Sopocie Młoda wokalistka słynie z niezwykle luźnego poczucia humoru i przebojowej osobowości, a będąc jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd ostatnich miesięcy, nie narzeka na brak propozycji. W pierwszej części wywiadu dla AfterParty.pl Margaret opowiada o swoim stylu, zakupach, blogu i ofertach, które otrzymuje od różnych firm. Deklaruje też, że chciałaby zrobić sobie kiedyś rozbieraną sesję. Zobacz nasze video:   Chciałabym sobie zrobić taką sesję, bo nie traktuję nagości jako czegoś złego, dla mnie nagość jest piękna, ale w fajnym wydaniu, w dobrym smaku, żeby nie była wulgarna. Zrobiłabym taką sesję, ale chyba nie dla "Playboya", jak mnie natchnie to mogę to włożyć na swojego bloga - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl   Zobacz też Margaret i inne gwiazdy w trakcie drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner