Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Samusionek córka
ONS
Newsy

Szef o Samusionek: Urządzała córce psychiczne piekło

Prezes fundacji ujawnia szokujące fakty

Od tygodnia prasa brukowa i serwisy internetowe żyją głośną już sprawą córki Anny Samusionek, która po tym jak aresztowano jej ojca trafiła do domu dziecka. Podobno 11-letnia Andżelika uciekła kilka miesięcy temu od matki do Krzysztofa Zubera, gdyż ta źle ją traktowała. Aktorka wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Zobacz: "Niszczą moje dziecko"

Przez ostatnie dni sprawę zbadał tygodnik "Wprost". A artykule pt. "Teatr nienawiści" przytaczane są wypowiedzi znajomych i współpracowników Samusionek, którzy od wielu lat są świadkami jej relacji z córką. Najmocniejsze słowa na temat traktowania małej Angeliki wypowiada Marek Szambelan, prezes fundacji Razem Lepiej, w której niegdyś pracowała Anna.

- Nie mogłem patrzeć jak przez lata wykorzystywała dziecko do zemsty na byłym mężu. Urządzała córce psychiczne piekło. Nie mogła pracować dłużej w fundacji, która przecież przeciwdziała przemocy.


Szambelan przedstawił też swoje stanowisko w całej sprawie:

To granda, że sąd pozbawił Angelikę wolności zamykając ją w takiej placówce. Żądamy zmiany decyzji w trybie pilnym i wypuszczenia dziewczynki, umieszczenia przy ojcu. Skoro dziecko ostatnie trzy miesiące było z tatą, to dlaczego ma z nim nie zostać do rozstrzygnięcia procesu?


Autorka artykułu informuje przy okazji, że pomimo wielokrotnych prób kontaktu z Anną Samusionek, dostała tylko odpowiedź przez SMS:

- Jedyne co mogę powiedzieć, to że nie życzę żadnej matce bólu, jaki odczuwam na myśl, co dzieje się z moją ukochaną córeczką. Nie jestem winna tej sytuacji. Ze swojej strony robię wszystko by mogła wrócić do normalności. Jednak to, co gotują nam tabloidy, goniący mnie paparazzi, z pewnością tego nie ułatwia.


I kto w tym wszystkim ma rację?

Zobacz: Dramatyczny apel Angeliki: "Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!"

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oświadczenie Anny Samusionek odnośnie pobytu jej córki w domu dziecka
ONS
Newsy
Samusionek o córce w domu dziecka: Niszczą moje dziecko
Aktorka wydała oświadczenie w sprawie zamieszania wokół jej córki

Wczoraj jeden z tabloidów poinformował, że 11-letnia córka Anny Samusionek trafiła do domu dziecka, a jej ojciec Krzysztof Zuber na oczach dziewczynki został zakuty w kajdanki,a następnie osadzony w areszcie . Gazeta sugerowała również, że gwiazda nie przejmuje się losem dziecka. Aktorka przez dwa dni milczała w sprawie i nie komentowała sensacyjnych doniesień. Dziś na swoim blogu postanowiła wydać oświadczenie , w którym dementuje wszystkie pomówienia i prosi dziennikarzy, aby po raz kolejny nie robili piekła z jej życia i życia jej najbliższych. - Szanowni Państwo pragnę poinformować, że bez względu na ilość oszczerstw na mój temat, które ukazały się i w najbliższym czasie jeszcze się ukarzą (pisownia oryginalna) , nie zamierzam brać udziału w czymś, co w oczywisty sposób niszczy moje jedyne i ukochane dziecko. Jeżeli ktoś ma choć odrobinę rozumu zastanowi się, jakie intencje przyświecają komuś, kto przy udziale powszechnie pozbawionego szacunku PR-owca, gotuje własnej córce medialne piekło i robi wszystko, by szkalować jego matkę? (...) Oświadczam, że obecna sytuacja jest efektem działań ojca dziecka, który łamał prawo oraz posunięć jego pełnomocnika, a nie moich wniosków do sądu, gdzie toczy się postępowanie z urzędu. (...) To moje jedyne i ostatnie publiczne oświadczenie w tej sprawie. Wszelkimi naruszeniami moich i córki dóbr osobistych zajmuje się już prawnik. Mamy nadzieję, że cała sprawa nie przerodzi się w kolejną tabloidową telenowelę. Wszyscy pamiętamy dramatyczną walkę Anny Samusionek o córkę, która toczyła się kilka lat temu na pierwszych stronach gazet. Oby wszystko jak najszybciej się dobrze skończyło zarówno dla gwiazdy, jak i jej dziecko. Zobacz: Anna Samusionek za kulisami wielkiej akcji Avon Szalone urodziny Anny Samusionek:

Samusionek straciła kontrakt z Avonem
ONS
Newsy
Samusionek STRACIŁA KONTRAKT przez aferę z córką
Nie zobaczymy jej w obiecanej kampanii

Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem wielkiej afery z udziałem Anny Samusionek i jej byłego męża, którzy toczą publiczną walkę o opiekę nad ich córką, Andżeliką . Aktorka do tej pory milczała, ale w końcu zabrała głos w telewizji - nie zabrakło łez. Przypomnijmy: Samusionek płacze na wizji: Nie widziałam mojej córki 121 dni Wielu zastanawiało się, czy zawirowania w życiu prywatnym wpłyną na karierę celebrytki i jej zaszkodzą w realizowaniu kolejnych projektów czy publicznym bywaniu, z którego Samusionek słynie. Póki co, celebrytka omija konsekwentnie pierwsze imprezy w sezonie. Kilka tygodni temu Samusionek wzięła udział w zdjęciach do kampanii społecznej Avon, która miała dotyczyć przemocy w rodzinie i walki z rakiem - wystąpiły w niej też Aneta Zając , Anna Wyszkoni i Anna Nowak-Ibisz (zobacz: Zając, Wyszkoni i Samusionek za kulisami wielkiej akcji Avon ) . Anna Samusionek miała wystąpić w akcji przeciwko przemocy w rodzinie, ale jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, aktorka straciła kontrakt z uwagi na zamieszanie wokół jej życia prywatnego, która odbiera jej wiarygodność w tego typu kampanii. Myślicie, że przez skandal w życiu prywatnym Anna Samusionek będzie zmuszona zawiesić swoją karierę w mediach? Zobacz: Dramatyczny list córki Samusionek: Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!   Kulisy kampanii społecznej Avon:

Krzysztof Zuber o liście swojej córki
Akpa/ONS
Newsy
List córki Samusionek do mediów wzbudził sporo emocji. Teraz głos zabrał jej ojciec
Jak Zuber ocenia postępowanie Angeliki?

Życie małej Angeliki Zuber , córki Anny Samusionek ,  w ostatnim czasie nie było usłane różami. Przez medialną wojnę swoich rodziców o prawa do opieki nad nią, dziewczynka trafiła na jakiś czas do domu dziecka oraz pogotowia opiekuńczego. Sytuacja w końcu unormowała się, gdy ostatecznie sąd przyznał prawa do opieki ojcu, Krzysztofowi . Niedawno 12-latka wystosowała list do mediów, w którym dziękuje wszystkim za pomoc, jaką otrzymała m.in. od prezydenta Polski. Przypomnijmy:  Córka Samusionek pokazała świadectwo szkolne i... podziękowała mediom Wystosowane oświadczenie Angeliki wzbudziło wiele emocji w polskim show-biznesie. Była to pierwsza taka sytuacja, kiedy to dziecko zwracało się do mediów. Dziś z kolei o komentarz pokusił się jej ojciec. Pod artykułem na przemabitni.com, w komentarzach wyraził swoje zadowolenie i podziw, że ma tak inteligentną córkę. Dziwią go również ataki na Angelikę: Na szczęście prawie setka listów mojej córki do Władz w Polsce, do Dziennikarzy do Sądu, Rodziny i Przyjaciół, które moja córka wysłała będąc w domu dziecka i u rodziny zastępczej, jest wystarczającym dowodem na Jej poziom intelektualny. Angelika podjęła decyzję o wystosowaniu podziękowania do wszystkich, którzy byli dla niej wsparciem i uważam, że to piękne i zacne. Jeśli nawet ktoś z dorosłych pomógł Jej w finalnym szlifie tekstu to nie ma w tym nic zdrożnego, ponieważ każdy kto szanuje odbiorcę daje tekst do sprawdzenia osobie trzeciej, celem wychwycenia błędów.  Biorąc pod uwagę, że uczy się obecnie trzech języków i zaczyna czwarty, gra na instrumentach i studiuje Pismo Święte a rabinami i teologami, sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy TA 12 latka potrafi pisać. Może gdybyście jako rodzice więcej czasu poświęcali swoim dzieciom to i Wasze pociechy zaskakiwałyby Was i innych. - pisze w komentarzu Zuber Na swoim Facebooku...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner