Reklama

Marcjana Lelek miała dłuższą przerwę w "M jak miłość". Młoda aktorka gra w serialu od 14 lat i pierwszy raz miała tak długą przerwę w pracy nad serialem. Ostatnie sceny zagrała we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu poświęcała się studiom (studiuje mongolistykę), urządzaniu własnego mieszkania, podróżom, wspinaczce czy nauce akrobacji cyrkowych.

Zobacz: Gwiazda "M jak miłość" znowu prowokuje. Tym razem pokazała swoje nagie ciało!

Zobacz także

QUIZ: To już koniec "M jak miłość". Jak uważnie oglądałeś ostatni odcinek? Sprawdź swoją wiedzę!

Więcej: Dramatyczne zakończenie "M jak miłość". Dokąd Artur wywiezie Izę i Maję?

Natalka wraca!

Natalka musiała zniknąć z Grabiny, bo wyjechała po ślubie ze swoim mężem Frankiem do leśniczówki w Bieszczadach. Leśnik dostał tam pracę i razem z żoną i jej córeczką Hanią, zaczęli tam nowe życie.

Teraz już wiadomo, że Natalka wróci w nowym sezonie razem ze swoją córeczką. Ale już bez męża. Prawdopodobnie młodzi będą mieli problemy i Natalka postanowi wrócić do rodzinnego domu, a Franek zostanie w Bieszczadach.

Będzie się działo! Artur zniszczy Izę, a potem namiesza w Grabinie?! Co dalej w "M jak miłość"?!

Piotr Nerlewski, który gra Franka odszedł z serialu, ale jego postać prawdopodobnie nie zostanie uśmiercona, tylko zawieszona.

Zobacz: Piotr Nerlewski odszedł z "M jak miłość" do "Za marzenia? Czy Franek w serialu umrze?! Posłuchajcie, co mówi aktor

Marcjanna Lelek mimo, że podkreśla, że zawodowa aktorką nie chce być, to lubi pracować w MjM i czeka pewnie na nowe przygody swojej bohaterki. Na planie spotkała się z serialową babcią.

Zobacz: Katarzyna Cichopek w zaawansowanej ciąży na planie "M jak miłość". Kinga urodzi syna, czy córkę?

Cieszycie się, że Marcjanna wraca do M jak miłość?

Zobaczcie za to jak wyrosła mała Hania! Serialowa córka Natalki! Właśnie są kręcone nowe odcinki z Marcjanną Lelek i jej serialowa córką.

Instagram

Reklama

Zobacz: Po 14 latach zniknie z "M jak miłość"! Czy na zawsze? Co z Piotrem Nerlewskim? Zobacz, co zdradziła nam w wywiadzie Marcjanna Lelek

Reklama
Reklama
Reklama