Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Mamy NOWY singiel Brodki. To jest hit!

Przygrywka do ekspansji za granicą?

Monika Brodka to przykład uczestnika talent-show, który fenomenalnie poradził sobie z odcięciem metki "ta z Idola". Za Brodką nie ciągną się nieskończone ilości odwołań do komercyjnego sukcesu, a jeśli już to tylko w kontekście wspomnień z początków kariery. Monika wydała dwa lata temu płytę "Granda", która w dobie kryzysu na polskim rynku muzycznym pokryła się podwójną platyną. To wystarczyło żeby z dnia na dzień Brodka trafiła do pierwszej ligi gwiazd. Po sporym sukcesie wokalistka zaproponowała nowy singiel z nowej płyty, a w zasadzie nie płyty, bo minialbumu.

Podobnie jak po wygraniu "Idola", Brodka zanim wyda pełną płytę poprzedzi ją tzw. wydaniami EP, czyli albumami zawierającymi zaledwie kilka piosenek. Na skróconą wersję następczyni "Grandy" trafią dwa nowe single i remiksy przebojów z "Grandy".

Nowa piosenka promująca wydanie EP nosi francuski tytuł "Varsovie", co oznacza po polsku po prostu "Warszawa" i jest opowieścią o stolicy Polski. Brodka śpiewa po angielsku, czyli w innym języku niż dotychczas. Do niedawna mogliśmy posłuchać jej piosenek w językach polskim i francuskim. Dla fanów Moniki na Facebooku nowy utwór jest "cudem", a dla was?

Swoją drogą, ciekawe czy Brodka zamierza zaryzykować wydanie płyty na zagranicznych rynkach. Polska muzyka, angielski tekst mogą się przyjąć tak jak w przypadku Kapeli ze Wsi Warszawa... Na pewno test wizualny ma zaliczony na starcie. Przypomnijmy: Brodka najseksowniejszą uczestniczką talent-show na świecie!


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Warszawa nieznana w nowym klipie Brodki. Będzie hicior!
Tak Warszawiacy żyją na co dzień?

Monika dwa lata temu wydała płytę "Granda", która w dobie kryzysu na polskim rynku muzycznym pokryła się podwójną platyną. To wystarczyło żeby z dnia na dzień Brodka trafiła do pierwszej ligi gwiazd. Po sporym sukcesie wokalistka zaproponowała nowy singiel z nowej płyty, a w zasadzie nie płyty, bo minialbumu. Piosenka o francuskim tytule "Varsovie", z angielskim tekstem i polską przygrywką doczekała się właśnie teledysku . W nowym klipie Brodka pokazuje Warszawę taką jakiej nie zobaczymy na pocztówkach czy w filmach dokumentalnych. Nie ma w nim ujęć Pałacu Kultury i Nauki, Stadionu Narodowego czy Złotych Tarasów. Brodka uchwyciła kamerą stolicę Polski z jej punktu widzenia - od budek z kebabem, przez wynajmujących kawalerkę studentów po żyjącą na wysokim poziomie kobietę . Główną rolę w klipie odgrywa... jedzenie. Efekt jest bardzo dobry, i jak to w przypadku Moniki bywa, jest ambitnie. Swoją drogą, piosenka o takim tytule to dobry pomysł na kampanię promującą nasz kraj w trakcie Euro 2012. Dobry teledysk, przyjemna muzyka i piękna Brodka. Lepszej promocji chyba nie może zapewnić nam nikt inny, nawet "Koko Euro Spoko" ;-) Zobacz: Brodka najseksowniejszą uczestniczką talent-show na świecie!

Płyta Granda Moniki Brodki
ONS
Newsy
Płyta Brodki "Granda" to absolutny fenomen. Uznano ją za...
Monika na nowo zdefiniowała polski rynek

Monika Brodka to jedna z najbarwniejszych polskich wokalistek. Jako jedna z nielicznych laureatów talent-show udowodniła, że nawet po programie rozrywkowym można osiągnąć sukces i nie przepaść tak jak Krzysiek Zalewski , Maciek Silski czy Ala Janosz . Gwiazda która niedawno świętowała swoje 27. urodziny może pochwalić się kolejnym dużym osiągnięciem. I to mocno wyróżniającym ją na polskiej scenie muzycznej. Zobacz: Zobacz metamorfozę Brodki: od góralki do ikony stylu ZPAV zorganizował plebiscyt, którego celem było wyłonienie najlepszej płyty nagrodzonej Fryderykiem w ostatnich 20 latach. W każdej kategorii czytelnicy mogli głosować na swoje ulubione albumy, krótko uzasadniając swój wybór. W kategorii "Muzyka rozrywkowa" bezkonkurencyjna okazała się "Granda" Brodki wydana w 2010 roku. Album zdobył Fryderyka w kategoriach: najlepszy album pop oraz najlepsza produkcja muzyczna roku. Paradoksalnie nigdy nie dotarł do 1 miejsca listy OLiS (lista najlepiej sprzedających się płyt, najwyżej notowana pozycja "Grandy" to miejsce 2.), ale pokrył się podwójną platyną uzyskując nakład ok. 70 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Zobacz: Oto nowy facet Brodki. Spotyka się z byłym znanej aktorki Wielkie gratulacje dla Moniki. Wyróżnienie w pełni zasłużone. A oto nasz nr 1 z "Grandy", macie swoje ulubione? Metamorfoza Brodki:

Newsy
Brodka pakuje walizki: Może nie będę chciała tutaj grać
Jej też marzy się zagraniczna kariera

To było do przewidzenia. Monika Brodka , która jako jedyna finalistka "Idola" odcięła od siebie metkę twarzy talent-show i trafiła do pierwszej ligi polskich gwiazd  postanowiła powtórzyć sukces, ale już poza granicami kraju . W rozmowie z "Elle" Monika nieskromnie przyznała, że w Polsce osiągnęła już wszystko , a popularność nie pozwala jej na "anonimowe" życie. Dlatego teraz gwiazda chce spróbować trafić do zagranicznego show-biznesu. -  Nie chodzi mi o wielką amerykańską karierę, raczej o poczucie, że nie jestem zamknięta w granicach Polski . Ciekawa jestem, jak to jest spać na materacu u znajomych i występować przed publicznością, która mnie nie zna. Chcę się sprawdzić, poczuć się jeszcze raz anonimowa . Jeszcze raz coś zdobyć, osiągnąć. Biletem na zachód ma być udział w europejskim festiwalu na Węgrzech i występ na Łotwie. Brodka nieskromnie swój udział podsumowała słowami: - Zobaczymy. Może już nie będę chciała tam wracać, a może nie będę chciała tutaj grać. Trzymamy kciuki za marzenia Moniki. Chyba w przeciwieństwie do Węgrowskiej, jej nowy singiel może faktycznie zostać doceniony. Zobacz: Warszawa nieznana w nowym klipie Brodki. Mistrzostwo!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner