Zwiastun projektu Ambition
ONS

Sukces Malwiny Wędzikowskiej. Jej talent docenił nominowany do Oscara twórca

Zwiastun projektu Ambition
ONS

Rzadko kiedy polski projektant może pochwalić się tym, że jego stroje noszą zagraniczne gwiazdy. Udało się to m.in. Katarzyny Konieczki, która niedawno wystylizowała tancerzy w jednym z ostatnich teledysków samej Lady GaGi. Świat był pod wrażeniem oryginalnych kreacji. Przypomnijmy: Wielki sukces Polki! Stylizowała w nowym klipie Lady GaGi

O jeszcze większym sukcesie może z pewnością mówić Malwina Wędzikowska, która odpowiada za piękne kreacje uczestników "Tańca z Gwiazdami" oraz "The Voice of Poland". Niedawno Malwina zajęła się kostiumami do nowej produkcji nominowanego do Oscara - Tomasza Bagińskiego pt. "Ambition". W rolach głównych wystąpili znany z serialu "Gra o tron" Aidan Gillen oraz wschodząca gwiazda brytyjskiej kinematografii Aisiling Franciosi, znana między innymi z filmu "Klub Jimmy''''ego" w reżyserii Kena Loacha. O czym mowa?

Ten projekt opowiada o wielkiej ambicji – sile, dzięki której ludzkość przekracza kolejne granice. Poszukiwania przez bohaterów odpowiedzi na pytanie o źródło życia, ma znacznie szerszy kontekst, który przedstawiamy widzowi: przyszłość ludzkości, niepewność jutra, ale i determinacja, która czyni nasz gatunek wielkim - mówi Tomek Bagiński, reżyser.

Premiera już 24 października - szykuje się wielki hit. 

Zobacz: Szostak chudnie w oczach. Stylistka Polsatu: Zmiana Karoliny jest szokująca. Ubyło jej...

Stroje gwiazd w czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami": 

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53