Małgorzata Socha Pizza Napis z literek "Basia" Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy
Małgorzata Socha
ONS
Naprawdę musi się odchudzać?
1/11
Małgorzata Socha
ONS

Małgorzata Socha odchudza się po ciąży?! Aktorka, która w drugiej połowie stycznia została mamą swojej drugiej córeczki, Basi, zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie. Gwiazda pokazała fotkę bardzo apetycznie wyglądającej pizzy, której... nie mogła zjeść! 

Aż ślinka cieknie! Mam chrapkę, ale..

Aktorka zawsze cieszyła się doskonałą figurą. Nie sądzimy, aby po ciąży musiała zrzucać nadmiar kilogramów. A może jest jakieś inne wytłumaczenie?

 

Zobacz też: Małgorzata Socha pierwszy raz o porodzie! Jak się czuje? Kiedy wraca do pracy?

 

Małgorzata Socha planuje szybki powrót do pracy. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" wróci na plan już 10 marca, czyli zaledwie dwa miesiące po przyjściu na świat Basi. Czy to motywuje ją do szybkiego powrotu do figury sprzed ciąży? (Tak wyglądała przed ciążą!) Pewnie tak, ale może nie być to jedyny powód, dla którego gwiazda zrezygnowała z jedzenia pizzy...

 

Polecamy: Dieta na wiosnę. Jadłospis na 7 dni

2/11
Pizza
Instagram/Małgorzata Socha

Niewykluczone, że powodem rezygnacji z pizzy jest dieta eliminacyjna, na której zwykle są kobiety karmiące. Małgorzata Socha, jako doświadczona mama, 4-letniej Zosi i 2-miesięcznej Basi, doskonale wie, że w okresie karmienia piersią, należy powstrzymać się od jedzenia niektórych produktów. 

 

 

3/11
Napis z literek "Basia"

Małgorzata Socha jest w świetnej formie i niezmiernie cieszy się, że została mamą po raz drugi.

Czuję się rewelacyjnie i jestem bardzo szczęśliwa! - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Party".

4/11
Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy

Przed ciążą Małgorzata Socha wyglądała rewelacyjnie. Jesteśmy przekonani, że gwiazda szybko wróci do figury sprzed ciąży i znów będzie wzorem szczupłej sylwetki dla wielu kobiet.

5/11
Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy
6/11
Małgorzata Socha
ONS
7/11
Małgorzata Socha
ONS
8/11
Małgorzata Socha
ONS
9/11
Małgorzata Socha
ONS
10/11
Małgorzata Socha
ONS
11/11
Małgorzata Socha
ONS
Więcej na temat Małgorzata Socha diety gwiazd