Małgorzata Socha Małgorzata Socha urodziła Inga (Małgorzata Socha) w ciąży! Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy
Małgorzata Socha
Gratulacje!
1/7
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha urodziła! Tą radosną informacją podzielił się na Instagramie Łukasz Jemioł, który zdradził również, że druga córka Małgorzaty otrzyma imię Basia:

Witam piękna mała księżniczkę na świecie ❤️❤️❤️❤️❤️ Wujek juz nie może sie doczekać aż bedzie Cie ubierał .gratulacje @malgosia_socha #newbaby#happy #love - napisał Łukasz Jemioł. 

Małgorzata Socha urodziła drugą córkę!

To drugie dziecko Małgorzaty Sochy. W 2013 roku gwiazda urodziła córeczkę, Zosię. Teraz ponownie została mamą - na świat przyszła córka Barbara. Ojcem dziewczynki jest mąż aktorki, Krzysztof Wiśniewski. Informację podał znany projektant, a prywatnie przyjaciel Małgosi - Łukasz Jemioł. 

 

Zobacz: Ból pleców w ciąży: jak sobie z nim radzić?

 

Małgorzata Socha zaplanowała trzymiesięczny urlop. Czy pojawi się w 9. serii „Przyjaciółek”, która jest właśnie kręcona? Oczywiście! (Zobacz też: Małgorzata Socha urodziła! Co z jej postacią w "Przyjaciółkach"? Wiemy!) Zdjęcia z aktorką były realizowane wcześnie, jednak jej wątek rzeczywiście zostanie nieco pomniejszony.

 

Zobacz: Czy Małgorzata Socha znika z "Przyjaciółek"? Zapytaliśmy produkcji serialu!

 

Serdecznie gratulujemy! W galerii zobaczcie ostatnie zdjęcia Małgorzaty Sochy!

 

 

Małgorzata Socha urodziła

2/7
Małgorzata Socha urodziła
3/7
Inga (Małgorzata Socha) w ciąży!
4/7
Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy
5/7
Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy
6/7
Młgorzata Socha, Anita Sokołowska
7/7
Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska w wałkach na głowie
Więcej na temat Małgorzata Socha