Party Stories
Małgorzata Socha o macierzyństwie
ONS
Newsy

Socha opowiedziała o wychowywaniu córki: Nie znam kobiety, która...

Myśli już o drugim dziecku?

W jednym z ostatnich wydań Dzień Dobry TVN, kamery śniadaniówki odwiedziły Małgorzatę Sochę. Towarzyszyły jej podczas sesji zdjęciowej, która promować będzie nowy spektakl "Polityka", w którym wcieli się w rolę pani poseł. Gwiazda zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Przypomnijmy: Socha pokazała się w krótkich czarnych włosach. Tak wyglądała dziś w DDTVN

Po sesji zdjęciowej aktorka znalazła też chwilę, aby porozmawiać z reporterką DDTVN. Głównym tematem było macierzyństwo. Socha przyznała, że nie jest łatwo pogodzić obowiązków zawodowych z wychowywaniem córki, ale nawet po całym dniu pracy wciąż ma ochotę na zabawę z nią. Dodaje jednak, że ma oparcie w mężu i jak każda świeżo upieczona mama, już myśli o kolejnym dziecku.
 

Wzięcie dziecka na plac to jest najłatwiejsza sprawa, bo wtedy dziecko się bawi z innymi dziećmi. Czasami trzeba w domu położyć się na podłogę i je zabawiać (śmiech) Pod tym względem jesteśmy zgrani z mężem, oboje zajmujemy się Zosią tak samo. Jak ma się pierwsze dziecko, to się myśli już o drugim. Nie znam chyba kobiety, która by powiedziała po pierwszym: basta. Myśli się o potomstwie kolejnym - wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.


Pierwsza ciąża Małgorzaty Sochy była wielkim wydarzeniem w mediach. Z drugą byłoby podobnie?

Zobacz: Socha miała zniknąć z salonów. Postanowiła skomentować plotki

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Wellman i Marcin Prokop odchodzą z Dzień Dobry TVN?
x-news
TV-Show
Dorota Wellman i Marcin Prokop odchodzą z "Dzień Dobry TVN"?! Jest komentarz
Fani zmartwili się - czy Marcin Prokop i Dorota Wellman odchodzą z Dzień Dobry TVN?

Kilka dni temu Marcin Prokop pożegnał się z widzami "Dzień Dobry TVN" w następujący sposób:  bój to jest nasz ostatni w #ddtvn.. . Fani byli przerażeni - czy to oznacza, że ulubiony duet prowadzących, czyli Prokop & Wellman żegnają się z programem śniadaniowym? Dziś dziennikarze zdradzili swoje plany! Marcin Prokop i Dorota Wellman odchodzą z "Dzień Dobry TVN"? Dorota Wellman i Marcin Prokop są parą prowadzących "Dzień Dobry TVN" już od 13 lat! Widzowie nie wyobrażają sobie programu bez nich. Jeden z ostatnich postów Marcina wywołał jednak spore zamieszanie, przez co Wellman i Prokop musieli wytłumaczyć, o co chodziło. A dziennikarz miał oczywiście na myśli to, że był to ostatni bój ... przed wakacjami. Para wróci do programu podczas wakacyjnych wydań:  Wszystko jest dobrze, wujek Marcinek i cioteczka Dorota wracają, już niedługo, w „Dzień Dobry Wakacje”. Ten lęk o nasze bycie w "DDTVN" był naszym miodem na serce, dziękuję, że mamy takich wiernych widzów [...] Wrócimy jak terminator, chyba 4 lipca, nadjadę na swoim jednośladzie, a Dorota w koszu - powiedział Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN" Ksęciunio narozrabiał, a ja muszę potem prostować - śmiała się Dorota Wellman. Przy okazji Dorota zdradziła, że pracuje nad kolejnym podróżniczym formatem, zaś Marcin pisze kolejną książkę. Na pewno jednak nie porzucą telewizji! Odetchnęliście z ulgą? Oglądacie "Dzień Dobry TVN"?  

Małgorzata Socha twarzą Sunbites
ONS
Newsy
Socha planuje modną stylizację dla córki. Pokaże Zosię na salonach?
Gwiazda o swoich planach i zasadach

W sierpniu ubiegłego roku przyszło na świat pierwsze dziecko Małgorzaty Sochy - córka Zosia . Gwiazda do tej pory nie zdecydowała się pokazać jej publicznie, gdyż należy do grona tych osób, które bardzo cenią swoją prywatność. Musi natomiast liczyć się z towarzystwem paparazzi, którzy śledzą niemal każdy jej krok. Nie jest to mile widziane towarzystwo. Przypomnijmy:  Socha o ustawkach: Nie zdecydowałam się na taki układ Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu "Dzień Dobry TVN", w którym poruszyła temat dziecięcej mody. Socha to niekwestionowana ikona stylu, więc można przewidywać, że jej córka również będzie mogła pochwalić się modną garderobą i to już od najmłodszych lat. Małgorzata zdradziła, że ma już na oku jeden trend i niewykluczone, że wykorzysta go przy kompletowaniu ubranek dla Zosi, ale zapewniła, że póki co, nie zobaczymy z nią dziewczynki podczas publicznych wyjść.   Mogę powiedzieć jakie są trendy w modzie dziecięcej. Ale z tego co się zdążyłam zorientować, zauważyłam, że print taki jak kropki jest bardzo modny. Ja się z tego cieszę, bo to jest bardzo dziewczęce. Kto wie, czy tak się z Zosią nie pokażemy. Publicznie - to oczywiście nie . Ja mówię o placu zabaw albo na spacerze. Cieszę się z tego, że Zosia jest tylko moja i tyko dla mnie - wyznała w DDTVN. Jak widać, aktorka nie zmieniła swoich postanowień i nadal chroni rodzinę przed mediami. Zobacz: Socha chce schudnąć. Jak walczy o powrót do doskonałej figury? Małgorzata Socha na zimowym spacerze z córką:

Jolanta Pieńkowska straci pracę?
TV-Show
Jolanta Pieńkowska wróciła do "DDTVN". Korwin-Piotrowska zachwycona, a inni widzowie?
Zdania są podzielone

  Kolejna prowadząca "Dzień Dobry TVN" u boku Marcina Mellera to... Jolanta Pieńkowska. Wygląda na to, że kiedy wypada weekend, w którym śniadaniówkę prowadziłaby Magda Mołek, która z powodu ciąży ma już urlop, producenci zdecydowali się nie dawać zastępstwa komuś na stałe. Dziś prowadzącą była Jolanta Pieńkowska, która w 2014 roku odeszła z DDTVN. Reakcje widzów na jej "powrót"?  Karolina Krowin-Piotrowska była zachwycona  jej profesjonalizmem. A inni? Zdania, jak zawsze, były podzielone.    No nareszcie. Jedna z niewielu pozostałych na placu boju dziennikarek a nie celebrytek. Brawo @dziendobrytvn - napisała na Instagramie Karolina Korowin-Piotrowska.     Zobacz:  "Prowadząca koszmar...". Jak zareagowali fani na debiut Patricii Kazadi, która zastąpiła Magdę Mołek w DDTVN?   Ale w komentarzach pojawiła się niechęć do Jolanty Pieńkowskiej. Już wcześniej, kiedy od 2006 prowadziła "Dzień Dobry TVN" najpierw z Wojciechem Jagielskim i Magdą Mołek, a potem z Robertem Kantereitem, widzowie zarzucali jej brak luzu i złe traktowanie gości.  Jak było dzisiaj? - Nie rozmawiajmy o wynaturzeniach”, Pieńkowska o homoseksualizmie. Merytorycznie może i dobra, ale w głowie żarówka do wymiany - czytamy w komentarzach u Karoliny Korwin-Piotrowskiej.   - Uwielbiam p. Jolantę, jest wspaniała. Jako dziecko jej wydanie „Wiadomości” oglądałam i nikt p. Jolanty nie przebił jak do tej pory   - O coraz młodsza Pani Jola.   - Tak! Uwielbiam Pieńkowską, pełen profesjonalizm.   - Ona nie słucha co ktoś do niej mówi i przerywa w pół zdania ", "O nie! Przez tą Panią odpuszczę niedzielne DDTVN. Po co te kombinacje. Ula Chincz zastąpi świetnie Magdę Molek. - No mam nadzieję, że tylko tymczasowo. Nie znosiłam jej w DDTVN" - pisali internauci u...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner