Podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie Małgorzata Rozenek sprawdziła się w roli prowadzącej - nie był to jednak jej debiut, bo przez niemal rok widzowie mieli okazję oglądać ją w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda przyznała jednak, że w Sopocie mogła liczyć na wsparcie męża! Co powiedział Radosław Majdan o jej występie?

Reklama

Małgorzata Rozenek o opinii Radosława Majdana na temat jej występu

Choć Małgorzata Rozenek ma już doświadczenie w prowadzeniu programów, także na żywo, tego lata po raz pierwszy miała okazję, by stanąć na scenie Opery Leśnej w Sopocie w charakterze prowadzącej. Opinie fanów na temat występu Małgorzaty Rozenek były podzielone, a niektórzy twierdzili wręcz, że gwiazda nienaturalnie się zachowywała.

Co na temat tego, jak wypadła Małgorzata Rozenek, powiedział Radosław Majdan? Gwiazda zdradziła nam, że feedback od jej męża był niezwykle pozytywny, ale ... nieobiektywny!

- (Radosław Majdan powiedział - przyp. red.) Byłaś najlepsza, najlepiej wyglądałaś, jesteś najkochańsza i jesteś do tego stworzona. Ale Radosław jest bardzo nieobiektywny (...) Radosław mi tak mówi niezależnie od tego, czy coś zrobię dobrze, czy coś zrobię źle - przyznała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek opowiedziała też o... swojej recepcie na udany związek, który trwa niezależnie od medialnego rozgłosu. Co powiedziała? Dowiecie się z naszego video.

Reklama

Zobacz także: Tak Radosław Majdan ubrał się na festiwal: "Nie pasuje do Małgosi ni w ząb"

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama