Wiadomo już, jakie będą losy Małgorzaty Rozenek w TVN. Czy po zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN" na dobre zniknie z anteny? A może stacja szykuje dla niej nowy program? Teraz wszystko stało się jasne. Media informują, jakie plany wobec Małgorzaty Rozenek ma stacja TVN. Tym razem będzie strzał w dziesiątkę?

Reklama

Małgorzata Rozenek dostanie nowy program w TVN?

Dokładnie 29 sierpnia 2022 roku Małgorzata Rozenek po raz pierwszy poprowadziła śniadaniówkę TVN. Gwiazda nie ukrywała wówczas, że spełniło się jej wielkie marzenie o pracy w hicie stacji. Małgorzata Rozenek płakała po debiucie w "Dzień Dobry TVN"- emocje wzięły wówczas górę po wyjściu ze studia. Niestety, w miniony czwartek okazało się, że szczęście gwiazdy nie trwało zbyt długo. Małgorzata Rozenek razem z innymi prowadzącymi została zwolniona z "DDTVN".

Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie- informowali przedstawiciele śniadaniówki w oświadczeniu opublikowanym w sieci.

Teraz portal pudelek.pl dotrał do informacji, co stanie się z Małgorzatą Rozenek. Okazuje się, że stacja ma wobec niej pewne plany.

Przeprowadzono wiele rozmów, na razie Małgosia zniknie na jakiś czas z ekranu, ale już niebawem powróci w wielkim stylu jako ekspertka ślubna. Stacja bardzo pilnie strzeże szczegółów nowego projektu gwiazdy- zdradza informator portalu.

Zobacz także: Widzowie zaskoczeni zmianami w "Dzień dobry TVN". „Fatalne decyzje” - grzmią fani.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek zabrała głos po zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN", ale do tej pory nie odniosła się do plotek na swój temat i nie zdradziła, czym teraz będzie się zajmować i w jakim programie ją zobaczymy. Informator portalu pudelek.pl dodał, że współpraca gwiazdy z redakcją śniadaniówki układała się świetnie, jednak głosy niezadowolonych widzów zdecydowały o tym, że nie będzie prowadzącą w kolejnym sezonie "DDTVN".

Zobacz także

Wsłuchujemy się w głosy widzów. Mimo że współpraca redakcji z Małgosią układała się świetnie, niestety, widzowie nie byli przekonani do sposobu, w jaki prowadziła "Dzień dobry TVN"- zdradza źródło portalu pudelek.pl.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ruszyli na wakacje kamperem. Przygotowania były ciężkie. Mamy zdjęcia

Pawel Wodzynski/East News
Reklama

Żałujecie, że Małgorzata Rozenek znika z "Dzień Dobry TVN"? Chcielibyście zobaczyć ją w programie o tematyce ślubnej?

East News/PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama