Małgorzata Rozenek dziękuje fanom
ONS

Rozenek dziękuje swoim fanom za wsparcie. Pochwaliła się kolejnym sukcesem

Małgorzata Rozenek dziękuje fanom
ONS

Ostatnio gwiazdy TVN przeżyły chwile grozy po tym jak stacja zmieniła właściciela. Pojawiły się plotki, że niektóre osobowości mogą nawet stracić pracę. Jospeh NeCastro postanowił skomentować te doniesienia i przyznał, że zmiany będą z pewnością. Zobacz: Zwolnienia w TVN po sprzedaży? Miszczak nabrał wody w usta, a dyrektor spółki nie zostawia wątpliwości

Mówiono, że najbardziej narażone na zniknięcie z anteny są programy dotyczące rewolucji. Jednak sukces nowego formatu " Piekielny hotel", którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek z pewnością da do myślenia nowym władzom. Gwiazda postanowiła podziękować swoim fanom i widzom, którzy wspierali ją podczas premierowego odcinka, co przełożyło się na wysoką oglądalność. Na TVN Style pojawił się filmik z kilkoma słowami od Rozenek:

Kochani, bardzo chciałam Wam podziękować, że byliście ze mną podczas premiery "Piekielnego Hotelu". Liczby mówią same za siebie: grubo ponad 2 miliony widzów to naprawdę ogromny sukces i mój i ekpipy, która produkuje ten program. Bardzo serdecznie wam za to dziękujemy i jeżeli nadal jesteście spragnieni piekielnie dobrej rozrywki to zapraszam was na antenę TVN w każdą niedzielę o godzinie 18.

Oglądaliście "Piekielny Hotel"?

Zobacz: Rozenek i Chodakowska są przyjaciółkami!

 
Małgorzata Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00