Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek dziękuje fanom
ONS
Newsy

Rozenek dziękuje swoim fanom za wsparcie. Pochwaliła się kolejnym sukcesem

Jak wypadła w "Piekielnym Hotelu"?

Ostatnio gwiazdy TVN przeżyły chwile grozy po tym jak stacja zmieniła właściciela. Pojawiły się plotki, że niektóre osobowości mogą nawet stracić pracę. Jospeh NeCastro postanowił skomentować te doniesienia i przyznał, że zmiany będą z pewnością. Zobacz: Zwolnienia w TVN po sprzedaży? Miszczak nabrał wody w usta, a dyrektor spółki nie zostawia wątpliwości

Mówiono, że najbardziej narażone na zniknięcie z anteny są programy dotyczące rewolucji. Jednak sukces nowego formatu " Piekielny hotel", którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek z pewnością da do myślenia nowym władzom. Gwiazda postanowiła podziękować swoim fanom i widzom, którzy wspierali ją podczas premierowego odcinka, co przełożyło się na wysoką oglądalność. Na TVN Style pojawił się filmik z kilkoma słowami od Rozenek:

Kochani, bardzo chciałam Wam podziękować, że byliście ze mną podczas premiery "Piekielnego Hotelu". Liczby mówią same za siebie: grubo ponad 2 miliony widzów to naprawdę ogromny sukces i mój i ekpipy, która produkuje ten program. Bardzo serdecznie wam za to dziękujemy i jeżeli nadal jesteście spragnieni piekielnie dobrej rozrywki to zapraszam was na antenę TVN w każdą niedzielę o godzinie 18.

Oglądaliście "Piekielny Hotel"?

Zobacz: Rozenek i Chodakowska są przyjaciółkami!

 
Małgorzata Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek zostanie bez pracy?
ONS
TV-Show
Czy będzie druga edycja "Piekielnego hotelu"? TVN komentuje
Czy gwiazda TVN straci pracę?

Program " Piekielny hotel " prowadzony przez Małgorzatę Rozenek od samego początku wzbudzał mieszane uczucia. Pomysł przeprowadzania zmian i rewolucji w hotelach przez niedoświadczoną prowadzącą skomentował wówczas prezes Polskiej Izby Hotelarstwa . Mariusz Malicki uznał, że nie jest pewny czy tworzenie programu na siłę pomoże hotelarzom. Zobacz: Nowy program Rozenek w ogniu krytyki Polskiej Izby Hotelarstwa: Może zaszkodzić branży Okazuje się jednak, że wciąż nie wiadomo czy powstanie kolejna edycja "Piekielnego hotelu". Losy Małgorzaty Rozenek w telewizyjnym programie stoją więc pod znakiem zapytania.  Jak donoszą wirtualnemedia.pl władze stacji TVN nie podjęły jeszcze decyzji o kontynuacji show . - Na razie trwa produkcja pierwszej serii i jesteśmy w połowie emisji, dopiero za parę tygodni będziemy podejmować decyzje, co dalej z "Piekielnym hotelem" - zdradził zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, Bogdan Czaja. Czaja zapewnił jednak, że jeśli druga edycja programu zostanie zrealizowana to z pewnością jego prowadzącą zostanie Małgorzata Rozenek. Oglądacie program "Piekielny hotel"? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek zazdrosna o Dodę? Zjawiskowa Rozenek na planie Piekielnego hotelu:

Małgorzata Rozenek skometowała plotki o nowym programie z jej udziałem
ONS
Newsy
„Piekielny hotel" znika z telewizji! Czy Małgorzata Rozenek straci pracę?
Stacja nie jest zadowolona z wyników oglądalności

Program Małgorzaty Rozenek “Piekielny hotel” zadebiutował na antenie TVN na początku tego roku i od razu wzbudził dużo emocji wśród widzów. Pojawiły się opinie, że gwiazda TVN nie pasuje do tego formaty i lepiej odnajdywała się w roli Perfekcyjnej Pani domu niż specjalistki od rewolucji w hotelach. Nie brakowało głosów, że do tej roli lepiej nadawałaby się Magda Gessler. Po zakończeniu emisji programu z Rozenek, stacja podjęła decyzję o jego przyszłości. Jak dowiedziały się wirtualnemedia.pl, telewizja TVN w jesiennej ramówce nie pokaże drugiej edycji programu „Piekielny hotel”. 10 odcinkowe show z Rozenek oglądało średnio 1,16 mln widzów. TVN w czasie emisji programu mocno przegrał ze swoim największym konkurentem, stacją Polsat. “Stacja nie zdecydowała się umieścić w jesiennej ramówce drugiej serii „Piekielnego hotelu”, bo nie jest zadowolona z wyników oglądalności programu jak i z jego dotychczasowej realizacji, donoszą wirtuanemedia.pl To oznacza, że Małgorzata Rozenek zostanie bez pracy? Gwiazda ma w stacji silną pozycję, więc na pewno znajdzie się dla niej miejsce, a poza tym mówi się, że „Piekielny hotel” ma wrócić do ramówki TVN wiosną przyszłego roku.

Małgorzata Rozenek straci program?
ONS
Newsy
Nie tylko program Rozenek został przesunięty! Małgorzata straci pracę? Wiemy, jaka jest prawda
Mamy komentarz

Nowy program Małgorzaty Rozenek "Piekielny hotel" miał mieć swoją premierę już 1. marca. Stacja postanowiła jednak przesunąć jego start o dwa tygodnie, ze względu na komercyjne wymogi rynku telewizyjnego. Przypomnijmy: Rozenek będzie niepocieszona. TVN przesunął emisję jej nowego programu! Dziś Fakt podał zaskakującą informację, że decyzja ta wynika z tego, że Małgorzata nie radzi sobie na planie, przez co program musi być na nowo zmontowany. Rozenek jest podobno załamana, bo nic nie wychodzi po jej myśli. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jaka jest prawda. Osoba z produkcji Piekielnego Hotelu zapewnia, że wszystko jest w najlepszym porządku: "Kilka odcinków "Piekielnego hotelu" jest już nagranych, a zmiana daty ich emisji nie wynika z tego, ze będą one montowane na nowo, bo są bardzo dobre, a program ma wszystkie atrybuty, żeby stać się hitem wieczornego pasma . Małgosia w krótkim czasie zrobiła oszałamiająca karierę, wiec zazdrosnych ludzi nie brakuje, którzy rozsiewają informację nie mające nic wspólnego z prawdą. "żony z Hollywood" tez zmieniły datę emisji. Znaczy też, że są montowane od początku ? - mówi nam nasze źródło A więc wszystko jasne. Zobacz: Nowy program Rozenek wzbudza wiele emocji. Gwiazda zdradziła, co działo się na planie Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner