Gwiazdy TVN mogą stracić pracę
ONS

Zwolnienia w TVN po sprzedaży? Miszczak nabrał wody w usta, a dyrektor spółki nie zostawia wątpliwości

Gwiazdy TVN mogą stracić pracę
ONS

Początek tygodnia obfitował w wiele zmian w stacji TVN. Wyznaczono między innymi następcę Kamila Durczoka, którym został Adam Pieczyński. Ponadto grupa ITI ma nowego właściciela, który z pewnością wprowadzi w życie swoje pomysły. Zobacz: Wiemy, kto zastąpi Kamila Durczoka w "Faktach"

Niektóre zmiany mogą być niekorzystne dla znanych i lubianych gwiazd stacji. Jak podaje Super Express amerykańska spółka Scripps Networks Interactive najprawdopodobniej będzie chciała zrezygnować z różnego rodzaju rewolucji kuchennych czy hotelowych. Amerykanie nie wykluczają zmian, ale są też bardzo powściągliwi, jeśli chodzi o wypowiedzi na ten temat:

Zmiany w ramówce będą bez wątpienia. Nie należy spodziewać się rewolucji, a ewolucji - mówi Joseph NeCastro.

Dyrektor programowy Edward Miszczak także nie zbyt wylewnie odniósł się do zaistniałych spekulacji:

Jest zbyt wcześnie by rozmawiać na ten temat. W szczególności, że nie jestem upoważniony do zdradzania jakichkolwiek szczegółów.

Nowy właściciel TVN specjalizuje się głównie w tematyce lifestyle'owej i to właśnie kanały tematyczne ulegną w pierwszej kolejności zmianom. Niewykluczone, że z anteny zniknie też kanał informacyjny TVN24:

To jest możliwe. Nowy nabywca nie ma żadnego doświadczenia w kanałach informacyjnych - mówi Super Expressowi Andrzej Urbański, były prezes TVP.

Jednak gwiazdy związane ze stacją nie mają się czego obawiać, ponieważ Jospeh NeCastro zdementował doniesienia jakoby planował redukcję etatów:

Z przeglądu dokonanego przez nas przed zakupem TVN wynika, że firma ma odpowiedni poziom marży, bardzo dobry dobór treści prezentowanych na antenie, jesteśmy zadowoleni z tego, co robi obecnie lokalny zarząd spółki i nie planujemy żadnych zmian o charakterze strukturalnym.

Jesteście ciekawi, co nowego pojawi się w TVN?

Zobacz: Rozenek na planie "Piekielnego hotelu". Pokazała się w dwóch odsłonach 
 
 

Plejada gwiazd na ramówce TVN:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00