Maja Hyży ma nowego faceta!

TYLKO U NAS: Maja Hyży ma nowego faceta! Mamy ich wspólne zdjęcie!

Maja Hyży ma nowego faceta!

Maja Hyży ma nowego faceta! Wraz z tajemniczym Mateuszem wokalistka pojawiła się na otwarciu Term Warmińskich. Jeszcze niedawno artystka opowiadała o tym, że straciła poprzedniego chłopaka z powodu różnic charakterów. Czy teraz będzie szczęśliwa?

Zdjęcia nowego faceta Mai Hyży

Po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym, Maja długo nie mogła sobie ułożyć życia prywatnego. Rzuciła się w wir pracy - nowa płyta, występ na festiwalu muzycznym w Opolu... W międzyczasie poznała "swój ideał", z którym jednak szybko się rozstała:

Wszyscy myślą, że po byłym mężu niczym innym się nie zajmuje, tylko dziećmi i muzyką. Mam prawo do tego, żeby zakochać się ponownie. Ktoś taki pojawił się rok temu. Przystojny, wysoki ciemny blondyn. Było fajnie, ale coś się zepsuło i się rozstaliśmy. Nie chcę się teraz tłumaczyć, dlaczego nasze drogi się rozeszły, ale na pewno moje naleciałości miały na to wpływ. Wiadomo, że patrzę na to z perspektywy mojego byłego związku i też czerpię z tego i później przelewam to na mój kolejny związek - mówiła w jednym z wywiadów

Teraz w jej życiu pojawił się tajemniczy Mateusz! Kim jest? Tego na razie nie wiadomo. Pewne jest jedno - Maja odnalazła szczęście! Para spędziła kilka romantycznych chwil na Warmii i teraz nie chcą już ukrywać swojego związku.

 

Po rozstaniu z Grzegorzem Hyżym, Maja udzieliła kilku kontrowersyjnych wywiadów o swoim byłym mężu. Oskarżała go m.in. o to, że nie chce spędzać czasu z dziećmi oraz płacić wyższych alimentów. Na szczęście byli małżonkowie się dogadali.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Maja i Grzegorz Hyży zawarli ugodę! Koniec medialnych przepychanek?

 

Nowy facet Mai Hyży na otwarciu Term Warmińskich

Nowy facet Mai Hyży

 

Czy Maja będzie teraz szczęśliwa?

Maja Hyży pokazała nowego faceta
mat. prasowe

Maja Hyży ma nowego faceta

Maja Hyży pokazała nowego faceta
mat. prasowe

Więcej na temat Maja Hyży
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05