Maja Hyży świętuje urodziny!

Maja Hyży o swoim związku po rozwodzie z Grzegorzem Hyży: "Przystojny ciemny blondyn". O kim mówi?

Maja Hyży świętuje urodziny!

Maja Hyży po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym znalazła nową miłość. Niestety, nie przetrwała ona długo. W wywiadzie dla internetowego wywiadu "Duży w Maluchu" gwiazdka opowiedziała o tym, jak wyglądał jej partner i dlaczego się z nim rozstała.

Maja Hyży rozstała się z nowym partnerem

Pierwszy po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym związek Maja Hyży zaczął się rok temu. Piosenkarka nie chciała zdradzać, kim jest jej nowy partner. Wiadomo jednak, że był jej ideałem - wysokim, ciemnym blondynem. Niestety, para rozstała się, a to wszystko przez "naleciałości" wokalistki z pierwszego małżeństwa:

Wszyscy myślą, że po byłym mężu niczym innym się nie zajmuje, tylko dziećmi i muzyką. Mam prawo do tego, żeby zakochać się ponownie. Ktoś taki pojawił się rok temu. Przystojny, wysoki ciemny blondyn. Było fajnie, ale coś się zepsuło i się rozstaliśmy. Nie chcę się teraz tłumaczyć, dlaczego nasze drogi się rozeszły, ale na pewno moje naleciałości miały na to wpływ. Wiadomo, że patrzę na to z perspektywy mojego byłego związku i też czerpię z tego i później przelewam to na mój kolejny związek - mówi Maja

Maja wspominała również ślub z Grzegorzem Hyżym, o którym miała już nie mówić w wywiadach po głośnej rozmowie z tabloidem. Jak widać, jest to silniejsze od niej:

My mieliśmy skromny ślub, uroczystość, bo weselem tego nie można nazwać. Nie żałuję, było sympatycznie. [...] To nie było tak, że nie mieliśmy pieniędzy, ale po prostu tak chcieliśmy - mówi Hyży

Maja Hyży przyznała również, że marzy jej się jeszcze huczny ślub i biała suknia. Czekamy!

 

Zobacz także: Maja Hyży przeprosiła Grzegorza Hyżego! Wokalista będzie płacił wyższe alimenty

 

Cały wywiad z Mają

Maja Hyży marzy o ślubie

Maja Hyży w czarnej czapce i szerokich spodniach

Maja Hyży rozstała się niedawno z partnerem

Maja Hyży w spódnicy z piórami
ONS

 

Więcej na temat Maja Hyży
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17