Filip Mettler o romansie z Mają Hyży
ONS

Mettler o romansie z Mają Hyży: Coś nas łączy

Filip Mettler o romansie z Mają Hyży
ONS

Od kilku miesięcy plotkuje się o tym, że śpiewające małżeństwo z X-Factor czyli Maja i Grzegorz Hyży rozstało się. Doniesienia te zdają się potwierdzać wypowiedzi wokalistki. Przypomnijmy: "Nie chcę być kojarzona z mężem"

Jednocześnie w mediach pojawiły się informacje o domniemanym romansie Mai i Filipa Mettlera, którego poznała w trakcie nagrań do popularnego show. Para bardzo się zaprzyjaźniła, wspólnie koncertowała i często można było zobaczyć ich razem poza programem i występami. Plotki przybrały na sile, gdy Maja pojawiła się sama na premierze teledysku Filipa i chętnie pozowała z nim na ściance. Co o tym całym zamieszaniu sądzi sam zainteresowany?

Tak, łączy mnie coś z Mają Hyży. Jest to przyjaźń i nic więcej, Maja ma męża. Koncerty się na razie skończyły, ale to nie znaczy, że ich nie będzie. Bardzo dobrze nam się razem pracuje - dzięki przyjaźni i dzięki temu, że nasze głosy bardzo fajnie się dogrywają. Bardzo dobrze bawimy się na scenie i to nas zawsze napędzało, żeby grać. Ale teraz musimy się skupić na sobie i swoich projektach - powiedział w rozmowie z serwisem Newseria Lifestyle.


Maja konsekwentnie odmawia komentarzy na temat. Ładna była by z nich para?

Zobacz: U Mai Hyży rewolucja! Zdradziła nam swoje plany

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36