Maja Bohosiewicz sprzedaje sukienki z kolekcji Balmain dla H&M

Maja Bohosiewicz wydała 9 tysięcy na ubrania Balmain dla H&M, a teraz je sprzedaje! Jakie ceny?

Maja Bohosiewicz sprzedaje sukienki z kolekcji Balmain dla H&M

Maja Bohosiewicz sprzedaje swoje ubrania ze słynnej już kolekcji Balamain dla H&M, o które tak ostro walczyła na słynnej premierze, gdzie gwiazdy i blogerzy wprost rzucali się na nową kolekcję sieciówki. Jednak pieniądze z aukcji aktorka przekaże na cele charytatywne!

Maja Bohosiewicz sprzedaje ubrania z kolekcji Balmain dla H&M

Kolekcja Balmain dla H&M zrobiła furorę wśród gwiazd i blogerów. Maja Bohosiewicz na premierze ubrań wydała aż 9 tysięcy złotych, tłumacząc, że ciężko pracuje od 16. roku życia, dlatego mogła sobie na to pozwolić:

Wydałam 9k… koleżanka kupiła mi buty bo limit na karcie nie pozwolił na więcej. A dlaczego tyle wydałam? BO ZAPIERNICZAM OD 16 ROKU ŻYCIA NA SWOJE UTRZYMANIE, WSTAJĄC O 6 RANO I JEŻDŻAC NA GIEŁDE KWIATOWĄ ŻEBY ZAOPATRZYC SWOJ SKLEP, A POTEM WSIADAM W TRANSPORT I JADE Z TEATREM CAPITOL GRAĆ DWA SPEKTAKLE POD RZĄD 700KM OD DOMU ŻEBY WRÓCIĆ O 2:00 I WSTAĆ ZNOWU O 6:00… - napisała Maja.

Teraz na swoim blogu majkapolka.pl Bohosiewicz wystawiła sukienki z kolekcji Balmain na sprzedaż! Dlaczego? Ponieważ aktorka otrzymuje codziennie dziesiątki wiadomości z prośbą o pomoc i udostępnianie niektórych akcji na swoim Instagramie. Maja wie jednak, że takie działania są bez sensu, dlatego postanowiła pomóc w inny sposób - przekazała ubrania z kolekcji Balmain dla H&M na licytację, a zebrane pieniądze przekaże na leczenie chorej na nowotwór Lenki:

Wyobraźcie sobie, że każda osoba publiczna musi odmówić codziennie dwudziestu, trzydziestu, czterdziestu osobom, które proszą o pomoc. Robię to zawsze z ogromnym bólem serca, ale i świadomością, że nie można pomóc każdemu. Brak na to czasu, często brak środków. Zamiast więc udostępniać pięćset postów na fb, lepiej w pełni zaangażować się w jedną akcję, wierzcie mi!I to będzie właśnie jedna z tych akcji, w którą chcę się zaangażować! Otóż… (i tutaj zrobię radochę portalom plotkarskim, już czuję te nagłówki, zdania wyrwane z kontekstu) sprzedaje swoje sukienki, o które tak zawzięcie walczyłam w H&M. Pamiętacie? Bohosiewicz rzuca się na kiecki z kolekcji Balmainxhm? Bądźmy szczerzy – teraz bardziej potrzebuję HM maternity :). Dlatego poniżej załączam link do licytacji sukienek. Zysk zostanie przekazany na leczenie chorej na nowotwór Lenki.  - napisała Maja na swoim blogu.

Przyznajemy, Maja "zrobiła nam radochę", ale cel w tym przypadku, uświęca środki. Lenkę można wspierać tutaj. Brawo Maja!

 

Zobacz także: Maja Bohosiewicz nie oszczędza się w ciąży. Pracuje na dwa etaty po... 12 godzin dziennie

 

Maja Bohosiewicz sprzedaje ubrania z kolekcji Balmain dla H&M. Ceny? Od 600 zł do 2 tys.!

Maja Bohosiewicz sprzedaje sukienki z kolekcji Balmain dla H&M

 

Maja Bohosiewicz wspiera akcję na rzecz chorej Lenki.

Maja Bohosiewicz z partnerem na premierze

Maja Bohosiewicz już niedługo zostanie mamą!

Maja Bohosiewicz
Instagram

 

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11