Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Magda Gessler odpowiada Dorocie Wellman
Newsy

Magda Gessler ostro o Dorocie Wellman! "To niezgodne z etyką zawodową!"

Cicha wojna między Dorotą Wellman i Magdą Gessler? Szczegóły poznacie w najnowszym magazynie "Party"!

Do tej pory bardzo się lubiły... Wellman i Gessler wiele razy spotykały się w programie "Dzień dobry TVN" i na różnych imprezach. Pierwsza rysa na ich znajomości pojawiła się, kiedy dziennikarka wydała książkę "Jak zostać zwierzem telewizyjnym". Wellman opisała w niej nie tylko kulisy pracy w telewizji, ale też... surowo podsumowała Magdę Gessler!

"Przyznam się do czegoś. Najbardziej lubię facetów w kuchni (z kobiet cenię tylko Nigellę Lawson). Magdę Gessler lubię, gdy opowiada, bo robi to niezwykle zmysłowo. Od dawna nie widziałam jednak żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami. Boję się natomiast jej włosów w kuchni, mam wrażenie, że są wszędzie" - napisała Dorota Wellman.

Nic dziwnego, że te słowa rozwścieczyły Magdę Gessler, która w Polsce uchodzi za jeden z największych kulinarnych autorytetów. W nowym "Party" restuaratorka zdecydowała się na ostrą odpowiedź!

Dostrzegam tu niekonsekwencję. Byłam bardzo zdziwiona, kiedy dowiedziałam się, co Dorota umieściła w swojej książce. Tym bardziej, że promowała ją w mojej restauracji Ale Gloria, mając moje szczere wsparcie - powiedziała Gessler.

Restauratorka nie ukrywa, że po całej aferze była zniesmaczona zachowaniem, jak jej się dotąd wydawało, koleżanki z jednej stacji.

Zaniepokojona zadzwoniłam do producenta mojego programu z pytaniem, co się dzieje? Skąd ta nagła zmiana u Doroty? Takie zachowanie jest dalekie od mojej etyki zawodowej - dodała.

Dorota Wellman w tej sprawie konsekwentnie milczy, czy Magda Gessler czeka na jej przeprosiny?

Nie mam potrzeby się konfrontować z Dorotą. Nie czekam też na przeprosiny. Jeśli jednak Dorota chciałaby to zrobić, to czywiście dam się przeprosić. Nie jestem osobą, która długo chowa urazę. Poza tym bronię się swoją pracą – mówi stanowczo Gessler.

Zobacz także: Magda Gessler rapuje u Kuby Wojewódzkiego!

 

Chcesz się dowiedzieć co jeszcze Magda Gessler powiedziała o Dorocie Wellman i jak do konfliktu między paniami odnosi się stacja TVN? Przeczytasz to w nowym "Party".

 

Magda Gessler jest zła na Dorotę Wellman.

Magda Gessler w sandałkach

 

Dorota Wellman skrytykowała Magdę Gessler w swojej książce.

Dorota Wellman w czarnej bluzce
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Niezgoda w różowej sukience
Newsy
Katarzyna Niezgoda schudła na lato! WOW! Nie spodziewaliśmy się aż takiej metamorfozy!
Magda Gessler odpowiada Dorocie Wellman
Newsy
Nowy konflikt w show-biznesie? Wellman zdradza kulisy pracy z Gessler, a restauratorka jej odpowiada! OSTRO
O co poszło?

Magda Gessler skomentowała fragment książki Doroty Wellman, w której dziennikarka napisała, jak wygląda praca restauratorki podczas jej gotowania w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka stwierdziła wówczas, że w kuchni boi się włosów Gessler, która sama nigdy nie gotuje na wizji, a dania przyrządza jej asystent. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" w rozmowie z "Super Expressem" odniosła się do zarzutu Doroty Wellman . Jest niekonsekwentna, bo poprzednią książkę prezentowała w mojej restauracji AleGloria i miała wtedy moje poparcie. Nie bardzo rozumiem. Czy wtedy się nie bała moich włosów?! Bo przecież jadła moje jedzenie, a ja jeszcze się nie sypię!  Myślę, że jak ją spotkam, to posypię ją... kwiatkami! Ta opinia mnie nie uraziła. Ona mnie rozśmieszyła do rozpuku, że ktoś nie ma wyobraźni. Poza tym to jest jedna stacja - trochę lojalności się należy!  - stwierdziła w tabloidzie. Przypomnijmy słynny już fragment książki Doroty Wellman. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przesadziła? Magda Gessler nigdy nie gotuje na wizji. Zawsze ma jakiegoś asystenta, a na koniec tylko posypuje coś płatkami kwiatów. (...) Ja boję się włosów Magdy w kuchni. Mam wrażenie, że są wszędzie. Myślicie, że to koniec przepychanek pomiędzy Magdą Gessler a Dorotą Wellman?   Zobacz także: "O takich bogatych się nie martwię". Magda Gessler nie jest fanką potraw Anny Lewandowskiej. Dlaczego?   Magda Gessler odpowiada Dorocie Wellman. Dorota Wellman oceniła kuchnię Magdy Gessler w swojej książce.

Dorota Wellman w czarnej sukience
TV-Show
Dorota Wellman zdradziła tajemnicę Magdy Gessler: "Nigdy nie gotuje na wizji". Ale to nie wszystko

Dorota Wellman zdradziła tajemnicę Magdy Gessler i jej gotowania na wizji w programie "Dzień Dobry TVN". Jak to wygląda "od kuchni"? My byliśmy zdziwieni! Dorota Wellman o gotowaniu Magdy Gessler Dziennikarka wydała niedawno drugą książkę "Jak zostać zwierzem telewizyjnym?", w której daje porady początkującym dziennikarzom i zdradza zasady pracy w programach na żywo. Wellman kojarzona jest głównie z programu "Dzień Dobry TVN", w którym znajduje się również kącik kulinarny. Zaproszeni goście gotują tam potrawy i prezentują to krok po kroku na wizji. Inaczej jest w przypadku Magdy Gessler, co zdradziła prezenterka: Magda Gessler nigdy nie gotuje na wizji. Zawsze ma jakiegoś asystenta, a na koniec tylko posypuje coś płatkami kwiatów. (...) Ja boję się włosów Magdy w kuchni. Mam wrażenie, że są wszędzie - zdradziła. A Wy co sądzicie o Magdzie Gessler?   Zobacz: Magda Gessler pokazała zdjęcie z liceum! I dopisała: "Uchodziłam za sztywniarę". Zobaczcie sami tę fotkę...   Dorota Wellman w nowej książce zdradza kulisy pracy w telewizji Podobno Magda Gessler nie gotuje sama w telewizji na żywo

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner