Magda Gessler nie zagra jednak u Pedro Almodovara? Kilka tygodni temu mówiło się o występie gwiazdy TVN w filmie słynnego na całym świecie hiszpańskiego reżysera. Jednak Twoje Imperium postanowiło sprawdzić, czy Magda Gessler rzeczywiście zna się z artystą. I na jaw wyszły ciekawe fakty...

Reklama

Magda Gessler nie zagra w filmie Almodovara?!

Magda Gessler zna mnóstwo gwiazd, także tych światowych (m.in. Madonnę i Sharon Stone), które odwiedzają jej restauracje w Polsce. Niedawno restauratorka chwaliła się, że zagra w filmie samego Almovodara:

Niestety jestem zobowiązana umową, więc dopiero kiedy zaczniemy kręcić, powiem państwu coś więcej. Na razie mogę zdradzić tylko, że zagram siebie - mówiła w rozmowie z Faktem.

Dodała również, że to będzie film o jej życiu:

Poznaliśmy się w Akademii Sztuk Pięknych. On zna moje życie i wie, że to jest życie na jego film. Bo jest ciekawe. To będzie film o mnie. To nie jest nudne. To będzie duża rola. - dodała w "Uwadze".

Tygodnik „Twoje Imperium” postanowił sprawdzić, ile jest w tym prawdy. Redakcja skontaktowała się, za pośrednictwem swojego hiszpańskiego współpracownika Jose Marii de la Torre, z firmą producencką El Deseo, należącą do Pedro Almodovara i jego brata Augustina. Okazało się, że doniesienia o filmie z udziałem Magdy Gessler są ponoć nieprawdziwe. Sprawę zaczęła badać również Karolina Korwin Piotrowska:

Telefonowaliśmy do Madrytu, do firmy, która zajmuje się dystrybucją filmów Almodovara. Tam powiedziano nam, że reżyser nie zna Magdy Gessler. - mówi Karolina Korwin Piotrowska w rozmowie z Super Expressem.

Jaka jest prawda? Nam udało się dowiedzieć, że cały czas trwają rozmowy między restauratorką a reżyserem i wszystko wskazuje na to, że film powstanie!

Zobacz: Mateusz Gessler wygrał z Magdą Gessler! Sprawdźcie, w czym ją pokonał!

Magda Gessler zna Pedro Almodovara i być może wystąpi u niego w filmie.

Pedro Almodovar chce nakręcić film o życiu Gessler.

Magda Gessler zostanie aktorką?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama