TeleKamery 2023 za nami. Największymi gwiazdami rozdania nagród z pewnością byli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, który do swojej partnerki dołączył na sam koniec imprezy. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" pokonali konkurencję, nie mogli więc ukryć swojego wzruszenia i radości:

Reklama

Mamy to! Była nieprawdopodobna konkurencja, ale mamy TeleKamerę - mówili na InstaStories.

Zobaczcie zdjęcia!

Cichopek i Kurzajewski całują się na TeleKamerach

Na galę TeleKamer 2023 Katarzyna Cichopek, ku zaskoczeniu wszystkich, przyszła sama. Sama również odebrała statuetkę w kategorii "Prezenter roku", mimo że została nagrodzona wraz z Maciejem. Nieobecność Kurzajewskiego tłumaczyła innym eventem, na którym dziennikarz musiał się pojawić. Gwiazda miała jednak nadzieję, że uda mu się dotrzeć na imprezę na sam koniec i... tak się stało:

Dziękuję w imieniu swoim, Maciej ma cztery na koncie i pewnie myślał, że to koniec. Jest fantastycznym gospodarzem, dziś też jest gospodarzem, na innym evencie. Mam nadzieję, że później będzie mógł do nas dołączyć - mówiła ze sceny gwiazda.

Maciej Kurzajewski pojawił się na TeleKamerach w ostatniej chwili i mógł odebrać swoją nagrodę, co bardzo ucieszyło nie tylko widzów, ale przede wszystkim samą Kasię.

Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Tuż po gali Kurzajewski i Cichopek nagrali InstaStories, w którym opowiedzieli o swoich wrażeniach. Byli szczęśliwi i wzruszeni wyróżnieniem przez kapitułę:

Zobacz także

Ależ to jest niesamowity wieczór. Była nieprawdopodobna konkurencja w naszej kategorii, ale to my mamy TeleKamerę! Trudno w to uwierzyć, a z drugiej strony jest to największa radość, jaką można sobie wyobrazić. Chociaż ja sobie nie wyobrażałem - mówił Kurzajewski.

Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Cichopek mu wtórowała:

Jesteśmy mega wzruszeni, kochamy Was - powiedziała Kasia.

Nagle Maciej zwrócił się do ukochanej i ją... pocałował:

Ja Ci dziękuję bardzo.

Gratulujemy! Więcej zdjęć pary - poniżej.

Zobacz także: TeleKamery 2023: Plejada gwiazd na gali. Oto laureaci we wszystkich kategoriach

AKPA

Wśród laureatów tegorocznych TeleKamer znaleźli się również m.in. Agata Załęcka, Andrzej Młynarczyk, Tomson i Baron, Wojciech Bojanowski, serial "Skazana" oraz program "Nasz nowy dom".

Reklama

Zobacz: TeleKamery 2023: "Nasz nowy dom" zdobył statuetkę. Na scenie nie podziękowano Katarzynie Dowbor

Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA
AKPA
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama