Dawno niewidziana Anna Powierza była jedną z gwiazd zaproszonych na tegoroczną galę rozdania Telekamer. Wyjście i outfit trudno będzie jednak zaliczyć do najlepszych w jej karierze. Zobaczcie sami, jak serialowa Czesia z "Klanu" zaprezentowała się fotoreporterom. Wpadka?

Reklama

Telekamery 2023: Anna Powierza nie trafiła z kreacją?

25 maja w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się gala wręczania Telekamer, nagród uchodzących za jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży. Tego dnia znane osobistości dopisały na wydarzeniu, a w tłumie trudno było przeoczyć Annę Powierzę. Serialowa aktorka postawiła na wyróżniającą się stylizację - jej sukienka w kolorze płomieni zdecydowanie rzucała się w oczy, ale całość nie zachwyciła.

Zobacz także: Anna Powierza niedawno rozstała się z partnerem. Teraz ogłosiła: "W moim życiu jest kobieta"

East News/Wojciech Olkuśnik

Gwiazda "Klanu" wybrała pomarańczową kreację sięgającą niemal ziemi, z krótkimi rękawami i dekoltem w kształcie litery "V", do której dobrała kremowe szpilki oraz dyskretną biżuterię. Do tego makijaż z akcentem na oczy (przypomnijmy, że Anna Powierza przeszła niedawno zabieg korekcji powiek) i fryzura najprostsza z możliwych - swobodnie rozpuszczone długie włosy.

East News/VIPHOTO

Połyskująca sukienka aktorki skojarzyła się internautom z... kreacjami studniówkowymi sprzed prawie trzech dekad. Rzeczywiście, trudno uznać ją za zgodną z obowiązującą modą. Dodatkowo, lekki materiał, z którego została uszyta, ma tę wadę, że bardzo łatwo się gniecie podczas użytkowania, a wszystko to uchwyciły obiektywy aparatów fotoreporterów.

Zobacz także
East News/VIPHOTO

A jak wam się podoba wieczorowa stylizacja Anny Powierzy z Telekamer 2023? Uważacie, że była odpowiednia na tę okazję?

Reklama

Zobacz także: Maciej Kurzajewski dołączył do Kasi Cichopek na TeleKamerach. Pocałowali się [ZDJĘCIA]

East News/Wojciech Olkuśnik
East News/VIPHOTO
Reklama
Reklama
Reklama