Producenci i koledzy z "M jak miłość" uczcili pamięć po Emilianie Kamińskim i we wzruszających słowach pożegnali aktora. Śmierć gwiazdora serialu TVP wstrząsnęła wszystkimi. Emilian Kamiński w wieku 70 lat zmarł po długiej i ciężkiej chorobie. Pogrzeb aktora został zaplanowany na środę, 4 stycznia, ale zanim odbędzie się ostatnie pożegnanie, producenci "M jak miłość" przygotowali wyjątkowe wspomienie o aktorze.

Reklama

Producenci "M jak miłość" żegnają Emiliana Kamińskiego

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w mediach pojawiła się smutna informacja o śmierci Emiliana Kamińskiego. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł w swoim domu w Józefowie, w otoczeniu najbliższych. Śmierć Emiliana Kamińskiego zasmuciła jego kolegów, którzy publikowali w sieci poruszające wspomnienia. Teraz również producenci "M jak miłość" pożegnali aktora.

W miniony poniedziałek, w "Kulisach M jak miłość" pojawiły się wyjątkowe kadry z serialu z Emilianem Kamińskim, a koledzy z hitu TVP pożegnali go wzruszającymi słowami.

Drogi Emilianie, będziemy tęsknić za twoim uśmiechem, wspaniałym poczuciem humoru i życzliwością, którą obdarzałeś wszystkich wokół. Z wielkim żalem żegnamy cię, przyjacielu. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i sercach naszych widzów.

Zobacz także: Żona i syn Emiliana Kamińskiego oddali mu hołd na teatralnej scenie. Poruszające słowa

Instagram @mjakmilosc.official

Emilian Kamiński przez wiele lat grał serialowego Wojciecha Marszałka w "M jak miłość". Po śmierci aktora fani z pewnością zastanawiają się, jak zakończy się wątek ojca serialowej Magdy (Anna Mucha). Teraz "Fakt" informuje, że producenci jeszcze nie podjęli decyzji w tej sprawie.

Zobacz także

Decyzje zapadną po 10 stycznia, gdy produkcja wróci z przerwy świątecznej- informuje dziennik.

Zobacz także: Żona i siostra Emiliana Kamińskiego we wzruszającym oświadczeniu: "Emilian tego by od nas oczekiwał"

Instagram @mjakmilosc.official

Pogrzeb aktora odbędzie się 4 stycznia w Warszawie. Przed ostatnim pożegnaniem rodzina Emiliana Kamińskiego wystosowała prośbę do żałobników.

Reklama

Zobacz także: Oni odeszli w 2022 roku. Te gwiazdy pożegnaliśmy w ciągu ostatniego roku

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama