Oni odeszli w 2022 roku
East News, Tricolors, Tomasz Urbanek, mat. prasowe
Newsy

Oni odeszli w 2022 roku. Te gwiazdy pożegnaliśmy w ciągu ostatniego roku

Uwielbiani aktorzy, muzycy i uczestnicy telewizyjnych show. To ich pożegnaliśmy w ciągu całego ostatniego roku...

Z okazji kończącego się 2022 roku wspominamy tych, których już nie ma wśród nas. W trakcie ostatnich 12. miesięcy musieliśmy pożegnać wiele znanych osób. Niektórzy odeszli niespodziewanie, inni zginęli w tragicznych okolicznościach a także zmagali się z ciężkimi chorobami. W ciągu ostatniego roku pożegnaliśmy m. in. królową Elżbietę II, Franciszka Pieczkę, Witolda Paszta, Jana Nowickiego, Emiliana Kamińskiego i wielu, wielu innych. Pamiętajmy o nich. 

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Emilian Kamiński 

Emilian Kamiński zmarł w Boże Narodzenie po długiej walce z ciężką chorobą. Dyrektor Teatru Kamienica i szanowany aktor miał 70 lat. "Odszedł przy rodzinie, w swoim domu w Józefowie". 

Emilian Kamiński 2
AKPA

Monika Dejk-Ćwikła 

Monika Dejk-Ćwikła, 33-letnia wokalistka zespołu Obrasqi zginęła tragicznie w jeziorze w Kartuzach razem ze swoim ukochanym psem Goją, którego próbowała ratować spod lodu. 13 grudnia kobieta wyszła z pupilem na spacer, trzy dni później miał miejsce tragiczny finał poszukiwań... 

Poszły na najdłuższy spacer, jaki tylko można - napisał mąż tragicznie zmarłej wokalistki.

Monika Dejk-Ćwikła pozostawiła pogrążoną w żałobie córeczkę. 

Nie żyje Monika Dejk-Ćwikła
Facebook

Mariusz Walter 

Mariusz Walter zmarł 13 grudnia w wieku 85 lat. Przyczyny śmierci współzałożyciela i byłego prezesa TVN nie są znane. 

Mariusz Walter nie żyje
East News/Michal WARGIN/East News

Jan Nowicki 

Jan Nowicki, wybitny polski aktor miał 83 lata. Zmarł we własnym domu w nocy z 6/7 grudnia. "Jan w ostatnich latach dużo mówił o śmierci. Powtarzał, że jak ma umierać, to szybko, najlepiej we własnym domu. I jego życzenie się spełniło" - wspominał Zdzisław Zawada tuż po śmierci przyjaciela. 

Jan Nowicki nie żyje
KRZYSZTOF KORCZAK/REPORTER

Kirstie Alley

Kirstie Alley, dwukrotna zdobywczyni nagrody Emmy, zmarła 5 grudnia, w Los Angeles. Gwiazda hitów lat 90. takich jak "I kto to mówi" czy  "Czy to ty czy to ja" z siostrami Olsem, przegrała nierówną walkę z chorobą nowotworową. Miała 71 lat. 

Kirstie Alley nie żyje
MediaPunch/face to face

Karolina Sztafa z "Big Brothera"

Karolina Sztafa wzięła udział w 2. edycji "Big Brothera" w 2019 roku. Uczestniczka reality show zmarła w wieku zaledwie 35 lat, pozostawiając pogrążone w żałobie córeczki. Nie wiadomo, jakie były przyczyny śmierci Karoliny Sztafy, wiadomo jedynie, że "zabrała ją choroba". 

Karolina Sztafa z Big Brothera
Facebook/Karolina Sztafa

Jerzy Połomski 

Jerzy Połomski, wybitny polski wokalista zmarł 14 listopada. Miał 89 lat. "Jerzy miał infekcję. Jego organizm nie poradził sobie z zakażeniem, które wdarło się do jego organizmu" - tak o przyczynach śmierci mówiła Violetta Lewandowska, managerka artysty. 

Nie zyje Jerzy Połomski
Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Łukasz Owsiany 

Łukasz Owsiany był dziennikarzem związanym z TVP 3 Wrocław. Zmarł 17. października 2022 roku w wieku zaledwie 31 lat. W lipcu br. Łukasz doznał ciężkiego udaru mózgu podczas urlopu nad morzem. Kolejne miesiące pozostawał w śpiączce. 

Zmarł Łukasz Owsiany, 31-letni dziennikarz
TVP

Robbie Cottrane 

Robbie Cottrane zapisał się w pamięci publiczności jako Hagrid z serii przygód Harry'ego Pottera. a także produkcjach o agencie 007, takich jak: "GoldenEye" i "Świat to za mało". Gwiazdor zmarł 14. października 2022 roku w szpitalu niedaleko swojego domu w Szkocji. Miał 72 lata. 

Robbie Coltrane Hagrid z Harry'ego Pottera nie żyje
AFP EAST NEW

Dawid Ozdoba 

Dawid Ozdoba zmarł w wieku 45 lat. Był znanym tancerzem erotycznym, trenerem personalnym i zawodnikiem MMA. Podczas jego medialnej kariery łączono go z wieloma kobietami. Przez ostatnie lata Dawid Ozdoba nie ukrywał, że cierpi na depresję. Wiadomość o śmierci Dawida Ozdoby przekazała jego mama w nocy z 3 na 4 października.

Dawid Ozdoba nie żyje
AKPA/Kurnikowski

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II zmarła 8. września 2022 roku. Z podanego do publicznej wiadomości aktu zgonu wynika, że Elżbieta II zmarła ze starości w wieku 96 lat. Jeszcze w czerwcu tego samego roku świętowała 70-lecie swojego panowania, a zaledwie dwa dni przed swoją śmiercią spotkała się z Liz Truss, którą wówczas mianowała nową szefową rządu. Najdłużej panująca brytyjska monarchini do ostatnich chwil była dla swojego ludu a z jej twarzy nie schodził uśmiech. 

Królowa Elżbieta II nie żyje
East News

Coolio

Raper Coolio zmarł w wieku 59 lat. Był autorem jednego z największych hitów lat 90. "Gangsta'a Paradise", za którego otrzymał nagrodę Grammy. Coolio został znaleziony nieprzytomny w łazience swojego przyjaciela, który wezwał do niego pomoc. Niestety było już za późno. Artysta zmarł 28 września 2022 roku. 

Nie żyje Coolio
Berliner Studio / BEImages/Rex Features/East News

Ewa Ampulska 

Ewa Ampulska miała jedynie 43 lata. Wiadomość o jej śmierci w mediach pojawiła się nagle, nie podano jednak do wiadomości publicznej przyczyn śmierci aktorki. Ewa Ampulska była znana m. in. z seriali "Barwy Szczęścia" oraz "Na dobre i na złe". 

Nie żyje Ewa Ampulska 2
AKPA/Gałązka

Franciszek Pieczka 

Franciszek Pieczka zmarł 23 września 2022 roku w wieku 94 lat. Legendarny aktor zapisał się w pamięci widzów dzięki wielu filmowym kreacjom. Najbardziej niezapomniane role odegrał w filmach "Czterej pancerni i pies", "Ziemia obiecana", "Jańcio Wodnik" a także w hitowym serialu "Ranczo".

Franciszek Pieczka nie żyje
Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Ilona Kuśmierska 

W 2022 roku zmarła kultowa Jadźka z "Samych swoich". Ilona Kuśmierska odeszła 18. września. Miała 74 lata. Aktorka zmarła nagle. Tak w poruszającym wpisie po śmierci Ilony Kuśmierskiej, pisał jej maż Ireneusz: 

Szczęśliwa, nocą wróciłaś do Warszawy, aby nazajutrz ucałować najmłodszą wnuczkę, która właśnie skończyła dwa lata, uściskać czteroletniego wnuka, kochanych syna i synową. Ale nie doczekałaś rana. Twoje przepełnione miłością do nas i do świata serce przestało nagle bić. Najstraszniejsze, że tak wcześnie i niespodziewanie. 

Ilona Kuśmierska nie żyje
EastNews

Piotr Szkudelski 

Piotr Szkudelski zmarł 22 sierpnia 2022 roku w wieku 66 lat. Muzyk był perkusistą w legendarnym zespole "Perfect", w którym grał przez 40 lat. 

Piotr Szkudelski nie żyje
EastNews

Piotr Balicki

Piotr Balicki był uwielbianym przez publiczność warm uperem. Pracował na planach niemalże wszystkich telewizyjnych produkcji m. in. w "Mam Talent", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Mali Giganci", "The Voice of Poland" czy "Taniec z Gwiazdami". Był również konferansjerem i prezenterem telewizyjnym. Miał zaledwie 38 lat. Piotr Balicki przegrał heroiczną walkę z czerniakiem. 

Piotr Balicki nie żyje
Instagram

Anne Heche

Anne Heche zmarła w skutek tragicznego wypadku samochodowego, w wyniku którego jej pojazd stanął w płomieniach. Aktorka w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala, a po kilku dniach zmarła. Anne Heche zmarła 11. sierpnia w wieku 53 lat. 

Anne Heche nie żyje

Oliwia Newton-John

Oliwia Newton-John przegrała ponad 30-letnią walkę z chorobą nowotworową. Aktorka, która zasłynęła w rolą w filmie "Greace" chorowała na raka piersi. Zmarła 8. sierpnia 2022 roku, przeżywając 73 lata. 

Olivia Newton-John zmarła po 30 latach walki z rakiem
Polaris/East News

Jacek Ochman 

Jacek Ochman zmarł 26. lipca 2022 roku, przeżywając 49 lat. Nie podano oficjalnej przyczyny śmierci businessmana, jednak według nieoficjalnych informacji, były partner Sylwii Bomby miał przegrać walkę z nałogiem alkoholowym. 

Nie żyje Jacek Ochman były partner Sylwii Bomby
Mateusz Jagielski/East News

Oliwier Rzeźniczak

Synek Magdaleny Stępień z "Top Model" i Jakuba Rzeźniczaka przeżył zaledwie roczek. Oliwier Rzeźniczak zmarł po heroicznej walce z guzem wątroby. Rodzice poruszyli niebo i ziemię by ratować jego zdrowie, niestety choroba nowotworowa okazała się być silniejsza... 

Oliwier Rzeźniczak nie żyje
Instagram @magdalena___stepien

Nina Busk

Nina Busk miała 65 lat. Uczestniczka pierwszej edycji "Sanatorium Miłości" zmarła w lipcu 2022 roku. Podbiła serca widzów wielkim serce, radością życia i niesamowitą energią, którą dzieliła się z innymi. Nie znane są oficjalne przyczyny śmierci Niny Busk. 

Sanatorium Miłości - Nie żyje Nina Busk
EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI

Ivana Trump

Ivana Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa miała 73 lata. Zmarła w skutek tragicznego wypadku. Pierwsza żona byłego prezydenta USA spadła ze schodów. 14. lipca została znaleziona na podłodze przez pracownika. Gdy na miejsce przybyła policja była nieprzytomna i nie reagowała na zewnętrzne bodźce. Nieoficjalnie mówiło się o zatrzymaniu akcji serca z powodu tragicznego upadku.

Ivana Trump odeszła
Allstar/Cinetext/Mark Liley/Mary Evans Picture Library/East News

Tony Sirico 

Tony Sirico miał 79 lat. Aktor znany z takich hitów jak "Rodzina Soprano", "Chłopcy z ferajny" czy "Sarah Q" zmarł 8 lipca. 2022 roku. 

Zmarł Tony Sirico
Rolf Mueller/face to face/ Reporter/ East News

Mary Mara 

Mary Mara zmarła tragicznie w wieku 61 lat. Amerykańska aktorka, znana z kultowych seriali "Ostry Dyżur", "Ally McBeal" czy "Prawo i porządek" utonęła, pływając w rzece świętego Wawrzyńca w mieście Cape Vincent w stanie Nowy Jork. 

Natalia Madejczyk 

Natalia Madejczyk z "You Can Dance" zginęła tragicznie w wieku zaledwie 36 lat. Tancerka z pierwszej edycji popularnego show Polsatu ucierpiała w pożarze mieszkania. Niestety jej życia nie udało się uratować. Natalia Madejczyk zmarła 21. czerwca. 

Szczegóły śmierci Natalii Madejczyk
Facebook Natalia Madejczyk

Jurij Szatunow 

Jurij Szatunow miał zaledwie 48 lat. Były wokalista zespołu Łaskowyj Maj, który wylansował hit "Biełyje rozy", 23 czerwca trafił do szpitala z powodu zatrzymania akcji serca. Niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia. 

Jurij Szatunow zmarł w szpitalu
Instagram @yuriy_shatunov

Tyler Sanders

Tyler Sanders zanany m.in. z "Fear The Walking Dead" miał tylko 18 lat. Młody aktor zmarł w swoim domu w Los Angeles. Przyczyny śmierci aktora nie zostały podane do wiadomości publicznej. 

Tyler Sanders
Instagram @tylermsanders

Krzysztof Żurek

Krzysztof Żurek zmarł w wieku 50 lat. Był znanym lektorem i wieloletnim pracownikiem TVP. Krzysztof Żurek nagle zasłabł podczas pracy. Niestety zasłabnięcie skończyło się tragicznie. Nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci lektora. 

Krzysztof Pachucki 

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" zmarł 2. czerwca 2022 roku. Miał 56 lat. Uczestnik randkowego show TVP nie ukrywał, że od długiego czasu zmagał się z depresją. Uczestnik "Rolnik szuka żony" według nieoficjalnych doniesień miał targnąć się na swoje życie. 

Rolnik szuka żony: Nie żyje Krzysztof
Screen z odcinka "Rolnik szuka żony"

Jerzy Trela 

Jerzy Trela był cenionym polskim aktorem. Zmarł w wieku 80 lat 15. maja 2022 roku po nawrocie choroby nowotworowej. Nowotwór zdiagnozowano u Jerzego Treli 20 lat temu. W 2017 r. sytuacja pogorszyła się tak bardzo, że musiał przystopować swoją karierę. 

Zmarł Jerzy Trela
Dariusz ZAROD/East News

Ignacy Gogolewski 

15. maja 2022 roku zmarł Ignacy Gogolewski. Legendarny polski aktor filmowy i teatralny miał 91 lat. 

Nie żyje aktor Ignacy Gogolewski
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kailia Posey

Kailia Posey zmarła w wieku 16 lat. Dziewczynka zdobyła popularność w kontrowersyjnym show o małych miss "Toddlers and tiaras". Użytkownicy internetu doskonale ją kojarzą, ponieważ stała się bohaterką popularnego mema. Kailia Posey popełniła samobójstwo. 

Syn Cristiano Ronaldo 

Synek Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez zmarł kilka godzin po narodzinach. O śmierci jednego z dwojga nowo narodzonych bliźniąt piłkarz poinformował 18. kwietnia 2022 roku. "To największy ból, jaki mogą czuć rodzice" - pisał zdruzgotany ojciec. 

Ludwik Dorn

Ludwik Dorn były wicemarszałek Sejmu i współzałożyciel Prawa i Sprawiedliwości zmarł w wieku 67 lat. 

Ludwik Dorn nie żyje
East News / Andrzej Hulimka/REPORTER

Tom Parker 

Tom Parker walczył z chorobą nowotworową. W 2020 roku zdiagnozowano u niego glejaka mózgu w czwartym stadium. Po tragicznej diagnozie wycofał się z życia zawodowego. Tom Parker z "The Wanted" miał 33 lata. Zmarł 30. marca 2022 roku. 

Nie żyje Tom Parker z The Wanted
Instagram @tomparkerofficial

Jarosław Skiba 

Jarosław Skiba zmarł tragicznie w wieku 41 lat. Polski sportowiec i trener personalny zginął w wypadku rowerowym w Hiszpanii. Został śmiertelnie potrącony przez pijanego kierowcę. 

Kim jest Jarosław Skiba. Trener gwiazd zabity przez samochód
Instagram @skiba.jarek

Tadeusz Borowski 

Tadeusz Borowski znany polski aktor odszedł w wieku 81 lat. Był znany z takich seriali jak "M jak miłość", "Barwy Szczęscia", "Klan" oraz takich filmów jak "Banda" czy "Ekstradycja 2". 

Tadeusz Borowski nie żyje
Mateusz Jagielski / East News

Jane Marczewski 

Jane Marczewski znana jako Nightbirde wystąpiła w amerykańskiej edycji "Mam Talent". Dostała się do finału, jednak ostatecznie w nim nie wystąpiła. Wokalistka zmagała się z chorobą nowotworową. Z czasem nowotwór zajął płuca, kręgosłup i wątrobę piosenkarki. Miała tylko 31 lat. 

Instagram @_nightbirde

Witold Paszt 

Witold Paszt, założyciel zespołu VOX miał 68 lat. Artysta w ostatnich miesiącach zmagał się z chorobą. Udało mu się pokonać swój trzeci COVID.  Legendarny muzyk odszedł 18 lutego 2022 roku w otoczeniu rodziny. Niemal do ostatnich chwil był aktywny zawodowo. 

Witold Paszt ostatnie zdjęcie z wnuczka
Mat. prasowe

Daniel Passent 

Daniel Passent, ojciec Agaty Passent, córki Agnieszki Osieckiej odszedł nagle w wieku 83 lat. 

Daniel Passent
KAROL SEREWIS/East News

Sebastian Banaszczyk

Sebastian Banaszczyk znany z "Barw Szczęścia" i "Pierwszej Miłości" zmarł w wieku 46 lat. Aktor przegrał walkę z chorobą nowotworową. Chorował na raka mózgu. 

Nie żyje Sebastian Banaszczyk
Facebook

Barbara Krafftówna

Barbara Krafftówna zmarła w wieku 93 lat. Popularność przyniosła jej kultowa rola Honoraty w serialu "Czterej pancerni i pies". Wybitna polska aktorka odeszła w Domu Artystów w Skolimowie. W tym roku miała obchodzić 70-lecie pracy artystycznej. 

Barbara Krafftówna nie żyje
Akpa / Engelbrecht

Janina Traczykówna 

Janina Traczykówna miała 91 lat. Aktorka na swoim koncie miała role w serialach i filmach, m.in. w „Nocach i dniach” Jerzego Antczaka i "Dniu świra", serialu "Barbara i Jan". 

Janina Traczykówna nie żyje
East News / KAROL PIECHOCKI/REPORTER

Bob Saget

Bob Saget zmarł w wieku 65 lat. Aktor zdobył popularność dzięki roli Danny'ego Tannera w serialu "Pełna Chata". W latach 90. każdy marzył by mieć takiego ojca, jak on. Bob Saget został znaleziony martwy w pokoju hotelowym. 

Pełna Chata. Nie żyje Bob Saget
ABC/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Shane O’Connor

Shane O’Connor zmarł w wieku 17 lat. Nastoletni syn Sinead O'Connor popełnił samobójstwo: "Mój piękny syn Nevi’im Nesta Ali Shane O’Connor, światło mojego życia, zdecydował dzisiaj zakończyć swoją ziemską walkę i jest teraz z Bogiem” - pisała zrozpaczona wokalistka. 

17-letni syn ​Sinead O'Connor nie żyje
Twitter

Oni odeszli pod koniec 2021 roku 

Żora Korolyov

Żora Korolyov zmarł tuż przed Bożym Narodzeniem 2021 roku, miał tylko 34 lata. Według medialnych doniesień, tancerz zmarł w wyniku zapalenia mięśnia sercowego. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go partnerka. Lekarze nie zdołali uratować jego życia. 

Żora Korolyov nie żyje
East News, Tricolors, Tomasz Urbanek/East News

Kamil Durczok 

Kamil Durczok miał zaledwie 53 lata. Znany dziennikarz zmagał z chorobą nowotworową, chorobą alkoholową i depresją. Przyczyną śmierci Kamila Durczoka był krwotok. Dziennikarz był reanimowany, jednak nie udało się uratować jego życia. Zmarł 16 listopada 2021 roku. 

Kamil Durczok nie żyje
East News/Kasia Zaremba

Janusz Sztyber

Janusz Sztyber, finalista "The Voice Senior" zmarł w wieku 69 lat. Nie podano przyczyn śmierci, wiadomo jednak, że wokalista chorował.

 

Janusz Sztyber z
Jan Bogacz/TVP

Emilian Kamiński 2
AKPA
Newsy
Emilian Kamiński nie żyje. Popularny aktor zmarł w wieku 70 lat
Emilian Kamiński zmarł po długiej walce z ciężką chorobą. Informację o śmierci popularnego aktora i reżysera PAP potwierdziła Patrycji Pawlik - rzeczniczka prasowa Teatru Kamienica.

Media właśnie obiegła tragiczna informacja o śmierci wybitnego aktora i cenionego reżysera - Emiliana Kamińskiego. Gwiazdor od dłuższego czasu walczył z poważną chorobą. W ostatnim czasie przeszedł także operacje. Wówczas zapewniał jednak, że jego stan zdrowia wraca do normy. Teraz przegrał walkę z chorobą.  Zmarł Emilian Kamiński Emilian Kamiński urodził się 10 lipca 1952. Pożegnał się z życiem natomiast w wieku 70 lat. Aktor, reżyser, założyciel Fundacji Atut i dyrektor Teatru Kamienica w Warszawie, odszedł w świąteczny czas w gronie rodziny i najbliższych. Zmarł we własnym domu, pod warszawą - w Józefowie. Gwiazdor od dłuższego czasu mierzył się z chorobą. Emilian Kamiński  może się pochwalić ogromnym dorobkiem artystycznym. Na swoim koncie ma ponad sto pamiętnych ról. Przez lata mogliśmy go oglądać zarówno na deskach teatru, na szklanych ekranach w różnorodnych rolach filmowych, a także musicalach. Z wyróżnieniem ukończył warszawską, Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Został odznaczony także złotym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Zobacz także:  Nie żyje 33-letnia wokalistka, Monika Dejk-Ćwikła. "Zginęła tragicznie w jeziorze w Kartuzach" Największą popularność zyskał w 1985 roku, dzięki ekranizacji powieści Kornela Makuszyńskiego, o tytule "Szaleństwa Panny Ewy", gdzie wcielił się w rolę malarza Jerzego. Sympatię licznej publiczności zyskał także przez występ w komediach Jacka Bromskiego - "U Pana Boga za miedzą" i "U Pana Boga w ogródku". Niezapomniane role przypadły mu także w produkcjach "Kariera Nikosia Dyzmy" i "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały". W ostatnim czasie natomiast fani mogli go oglądać na szklanych ekranach w serialu...

Nie żyje Coolio
Berliner Studio / BEImages/Rex Features/East News
Newsy
Coolio nie żyje. Autor wielkiego hitu "Gangsta's Paradise" miał 59 lat
Zagraniczne media przekazały wiadomość o śmierci popularnego rapera. Coolio miał 59 lat. Muzyk zmarł po tym, jak został znaleziony nieprzytomny w łazience przyjaciela.

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Coolio, autor wielkiego hitu sprzed lat. To właśnie on stworzył piosenkę "Gangsta'a Paradise", która promowała film "Młodzi gniewni". Jak informują zagraniczne media Coolio został znaleziony nieprzytomny w łazience swojego przyjaciela, który wezwał pomoc. Niestety, lekarze którzy pojawili się na miejscu stwierdzili zgon artysty. Coolio nie żyje. Raper miał atak serca? Coolio zdobył ogromną popularność dzięki piosence "Gangsta'a Paradise", która stała się prawdziwym hitem w 1995 roku. Raper otrzymał za nią nagrodę Grammy, najważniejszą nagrodę w muzycznym świecie. Niestety, dziś rano media przekazały smutną informację o śmierci artysty. Chociaż do tej pory nikt nie zdradził oficjalnych powodów śmierci rapera, to portal TMZ donosi, że przedstawiciel muzyka sugeruje, że mógł dostać ataku serca. Coolio zmarł w wieku 59 lat, a policja bada okoliczności jego śmierci.  Zobacz także:  Nie żyje Ewa Ampulska. Gwiazda "Barw Szczęścia" czy "Na dobre i na złe" miała tylko 43 lata Zobacz także:  Franciszek Pieczka nie żyje. Gwiazdor "Rancza" miał 94 lata Znacie piosenkę "Gangsta's Paradise"? Posłuchajcie tego hitu sprzed lat! 

Emilian Kamiński w czarnej stylizacji
Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News
Newsy
Nie żyje Emilian Kamiński. Media podają przyczyny śmierci aktora: "Było coraz gorzej"
Emilian Kamiński zmarł w święta Bożego Narodzenia. Aktor miał 70 lat, a jego śmierć zasmuciła wszystkich. Na co chorował gwiazdor "M jak miłość"?

Dokładnie 26 grudnia, na oficjalnej stronie Teatru Kamienica pojawiła się bardzo smutna informacja o śmierci Emiliana Kamińskiego. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł po ciężkiej chorobie. 70-letni gwiazdor serialu "M jak miłość" odszedł w swoim domu, w otoczeniu swoich bliskich. Teraz media informują, na co chorował Emilian Kamiński.  Przyczyny śmierci Emiliana Kamińskiego W minione święta Bożego Narodzenia rodzina Emiliana Kamińskiego przeżyła ogromny dramat. Niestety, aktor, który w ostatnich latach grał ojca serialowej Magdy w "M jak miłość" zmarł w drugi dzień świąt.   Śmierc Emiliana Kamińskiego wstrząsnęła jego wszystkimi,  a fani z pewnością zaczęli zastanawiać się, na co tak właściwie chorował. Teraz "Super Express" poinformował o przyczynach śmierci Emiliana Kamińskiego i zdradził, że aktor zmagał się z chorobą płuc. Dziennik donosi, że na początku roku gwiazdor "M jak miłość" przeszedł zabieg, po którym poczuł się lepiej, jednak w ostatnim czasie choroba znów dała o sobie znać.  Jak dowiedział się "Super Express", Kamiński w ostatnim czasie był już tak chory, że nie mógł nawet swobodnie mówić- czytamy w dzienniku.  Zobacz także:  Dramat Anny Wendzikowskiej. W święta zmarł ojciec gwiazdy: "Serce mi pęka" Niestety, jak informuje dziennik, stan 70-letniego aktora był już naprawdę zły. On kochał swój teatr i bał się, że już nigdy nie wróci na scenę. Bo rokowania nie były najlepsze. Miał problemy z mówieniem i z oddychaniem. Kilka razy był w szpitalu, ale było coraz gorzej, mimo że miał najlepszą opiekę i zastosowano u niego nowoczesną terapię- zdradza źródło "Super Expressu". Zobacz także:   Nie żyje 33-letnia wokalistka, Monika Dejk-Ćwikła. "Zginęła...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik