Mikołaj Roznerski, Patricia Kazadi i Tomasz Bednarek gwiazdami nowego serialu komediowego "#kwarantanna". W sieci pojawił się już premierowy odcinek produkcji w której główni bohaterowie pokazują swoje codzienne życie w dobie pandemii koronawirusa. W pierwszym sezonie serialu znajdzie się czternaście odcinków, które będą emitowane na kanale na youtube.com. "#kwarantanna" będzie hitem? Jesteśmy tego pewni! A jak pierwszy odcinek komentują internauci?

Reklama

"#kwarantanna" hitem w sieci?

Pandemia koronawirusa wywróciła świat do góry nogami. Niestety, w związku z niepokojącą sytuacją stacje telewizyjne odwołały wiele hitowych programów a prace na planach seriali zostały przerwane. Teraz jednak, w sieci pojawiła się nowa produkcja, która ma szansę stać się prawdziwym hitem! Serial komediowy "#kwarantanna" reżyseruje Adam Molak, a Mikołaj Roznerski wciela się w jednego z głównych bohaterów- aktor gra Iwo.

Iwo to 30-sto kilkuletni, przebojowy vloger, robiący karierę w mediach społecznościowych. W ramach przysługi dla swojej siostry jest zmuszony spędzić kwarantannę z jej chłopakiem (Sebą) w swojej małej kawalerce. Sytuacja jest patowa - wyzwolony singiel, który nie bierze życia na poważnie oraz pracowity i stonowany Seba, który życie bierze zbyt poważnie, to duet który od pierwszych chwil nie jest w stanie ze sobą wytrzymać. Jak zatem poradzą sobie przez kolejne 14 dni?- czytamy na youtube.com.

Oglądaliście już pierwszy odcinek "#kwarantanny"? Jeżeli nie to najwyższa pora nadrobić zaległości! Myślicie, że ten serial będzie hitem? Internauci są tego pewni!

- szczególne brawa dla Mikołaja Roznerskiego. Sceny z nim powalają❤️
- Brawo! Lekki, przyjemny, zabawny serial ze świetną grą aktorską.
- Genialne????- komentują internauci.

Zobaczcie pierwszy odcinek nowej produkcji!

Zobacz także: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski umieścili ważny apel w sprawie wirusa! „Dziś każdy wynik jest dobry”

Zobacz także

Serial "#kwarantanna" będzie hitem?

Będziecie oglądać nową produkcję?

mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama